شهر توریستی آلانیا ترکیه در جلب رضایت توریستان بسیار موفق است .مراکز خرید این شهر بسیار شیک و مدرن هستند .   شما در آلانیا میتوانید صدها رستوران و کافه‌ های سنتی و مدرن و فروشگاههای بزرگ را در کنار یکدیگر ببینید و از آنها لذت ببرید .همچنین از فروشگاههای مواد قضایی‌ کوچک، مارکتهای بزرگ ، جواهر فروشی‌های ، مغازه‌های چرم ، فروشگاههای مبلمان ، بازارهای کشاورزی محلی و بازارهای توریستی خرید کنید و لذت ببرید.خرید خانه در آلانیا با سرمایه‌ گذاری تعداد زیادی از اروپاییان در آلانیا این شهر توریستی به شهر چند فرهنگی‌ تبدیل شده است و بالطبع از جذابیت بیشتری برخوردار شده است.

خرید خانه در آلانیام

شهر آلانیا امروزه یکی از مهم ترین شهرهای توریستی ترکیه ست . همزمان با ساخت و ساز در آلانیا  و رشد مناطق مختلف آن ، نیاز به افتتاح مراکز خرید آلانیا  در بخش  های مختلف شهر احساس میشود که این روزها نسبت به رفع این کمبود ، کارهای زیادی انجام میشود . مرکز خرید پلومریا آلانیا یکی از مراکز خرید ایجاد شده در این راستا ست .

 یکی از بخش هایی از شهر آلانیا که  در طول سالهای اخیر با رشد فراوانی رو به رو بوده است ، منطقه کارگیجاک می باشد .به همین دلیل در تابستان  ۲۰۱۳ مرکز خرید پلومریا در آلانیا منطقه کارگیجاک  افتتاح گردیده است .  طبقه همکف و زیرزمین مرکز خرید پلومریا آلانیا پر از مغازه ها مختلف و سوپر مارکت می باشد و  طبقه  دوم  مرکز خرید پلومریا آلانیا رستوران و کافه تریا بزرگی با  منظره بسیار زیبا دریای مدیترانه ، پذیرای مسافرین عزیر میباشد .