توصیه ما این است این مرکز معروف به آتاتورک را مشاهده کنید و مارک های اصلی را در آن جا ببینید و مقایسه کنید. حتی می توانید از نمایندگی ها در مورد نحوه تشخیص مارک های اصلی از غیر اصلی بپرسید .اجاره خانه در آلانیا در مرکز شهر نیز  خیابان آتاتورک و خیابان ۲۵ متری برای خرید به خصوص پوشاک بسیار مناسب هستند و اجناس  متنوع و با نرخ مناسبی به شما ارائه می دهند .

اجاره خانه در آلانیا

خیابان آتاتورک آلانیا  در واقع  خیابان اصلی شهر  آلانیا  و جزو قدیمی ترین مناطق شهر آلانیا می باش که از مهم ترین مراکز خرید آلانیا محسوب می شود . خرید در خیابان آتاتورک آلانیا حتما برایتان جالب خواهد بود  . علاوه بر بوتیک های محلی رنگارنگ که  در سر تا سر این خیابان قرا گرفته اند ، شعبه فروش ماوی ، نمایندگی آدیداس ، نمایندگی نایک ، شعبه بزرگ ال-سی- وایکیکی   نیز در این خیابان قراردارند .

علاوه بر خرید در خیابان آتاتورک آلانیا ،  این خیابان  پر از رستوران  و کافه تریا  می باشد  و در  تمام طول  روز  پر تردد ترین منطقه شهر آلانیا می باشد . وجود هتل ها متعدد در این منطقه موجب  افزایش  نعداد توریست ها  در این منطقه می باشد  این مرکز خرید از قدیمی ترین مراکزی است که در آلانیا قرار دارد. هر سال تعداد زیادی گردشگری که به دنبال مارک های اصلی اجناس هستند سر به این مکان می زنند و مارک های اصلی خود را از نمایندگی های موجود تهیه می کنند . این خیابان از مناسب ترین مراکز خرید ترکیه محسوب می شود .