قلعه سرخ درآلانیا

اين قلعه كه نام خود را از آجر های قرمز رنگی  که در ساخت آن به کار رفته گرفته است  ، در سال ۱۲۲۶ ساخته شده است .   بلندی قلعه سرخ به ۳۳ متر می رسد و در کنار اسکله آلانیا قرار گرفته است . در قرن سیزدهم به منظور محافظت از اسکله در حملات دریایی و به دستور ساطان کیقباد سلجوقی ساخته شده است  . اين قلعه ۸ ضلعي داراي ۵ طبقه است . املاک در آلانیا از وسط طبقه همكف تا طبقه پنجم يك پلكان وجود دارد . این بنا که جزو دیدنی های آلانیا می باشد  در سال ۱۹۵۰ بازسازی شد و از سال ۱۹۷۹ در معرض دید عموم قرار گرفته است .طبقه اول این بنا به عنوان موزه آلانیا مورد استفاده قرار گرفته است.

املاک در آلانیا

پارک آبی آلانیا از جذابیت های توریستی آلانیا

در شهر آلانیا نیز مانند تمام شهرهای ساحلی ترکیه ، برای علاقمندان به سرسره ها و بازیهای آبی ، دو پارک آبی قرار دارد . اولین پارک آبی در آلانیا که قدیمی میباشد ، در مرکز شهر آلانیا خیابان آتاتورک منطقه داملاتاش واقع  شده است . فروش خانه در آلانیا این پارک آبی  با اینکه  خیلی بزرگ نیست اما در طول  فصل تابستان بسیار شلوغ میشود و  به دلیل محلی که واقع شده است دسترسی به آن بسیار راحت می باشد .

 دومین پارک آبی آلانیا با ظرفین ۲۰۰۰ نفر در منطقه اوکوجالار آلانیا واقع شده است . این پارک آبی که یکی از بزرگترین پارک های آبی منطقه ارطراف دریای مدیترانه می باشد ، برای کودکان و بزرگسالان سرسره ها . استخر های متنوع و گوناگونی دارد علاوه بر این در این مجتمع یک هتل ۵ ستاره با نام واتر پلنت نیز قرار  گرفته است .

املاک در آلانیا

دیم چای در آلانیا ترکیه 

یکی از زیباتزین دیدنی های آلانیا و تفریحی ترین مکان های این شهر برای توریست ها  رودخانه دیم چای در آلانیا می باشد .  رودخانه دیم چای به طول ۲۰۰ کیلومتر از قونیه به سمت دریای مدینرانه در جریان می باشد . رودخانه دیم چای  علاوه بر نقش مهمی که در سرسبزی محیط اطراف خود دارد ، در جذب توریست ها به این محوطه نیز  نقش مهمی دارد . تعداد زیادی  رستوران در کنار این رودخانه قرار دارند که تخت های چوبی و آلاچیق های زیبایی برای تردد مسافرین روی آب رودخانه دیم چای قرارداده اند .شما می توانید  داخل آلاچیق روی آب رودخانه بشینید و غذا خود را میل کنید و  از  محیط  اطراف لذت ببرید ./ اجاره خانه در آلانیا

فروش خانه در آلانیا