املاک در آلانیا,فروش خانه در آلانیا،اجاره خانه در آلانیا

 

باتوجه به جاذبه های خیره کننده توریستی و گردشگری در کشور ترکیه و موقعیت آن بعنوان یک کشور کاملا اروپائی ، سالیانه میلیون ها توریسم و گردشگر با قومیت های مختلف به این کشور سفر میکنند اجاره خانه در آلانیا که تعداد قابل ملاحظه ای از آنها را ایرانی ها تشکیل میدهند .
مژده شرکت پارس ترکان به ایرانیان عزیزی که میخواهند بهمراه خانواده و دوستان به کشور ترکیه سفرکنند این است که دیگر نگران محل اقامت ، هزینه های سنگین هتل ها و خدمات گردشگری نباشند .
از طریق این شرکت میتوانید آپارتمان وهتل آپارتمان های لوکس ومدرن با تمامی امکانات رفاهی ، تمام مبله با اینترنت پرسرعت ( با درنظرگرفتن خواسته های هموطنان گرامی ) را در طول سفر واقامت خود در کشور ترکیه داشته باشید واز تورهای مختلف مانند تور شهر (جهت خرید و تفریح) ، تورهای دریایی (شبهای ترک، تور جزائر پرنس، …) استفاده نمائید .
با اقامت در آپارتمان نسبت به هتل ها، از ۲۵٪ تا ۵۰٪ کاهش هزینه در سفر، بهره مند شوید و همچنین راحتی و آسایش را همانند خانه خود نیز برخوردار شوید.

توجه : لطفا به چند نکته ی زیر برای انتخاب آپارتمان اجاره ای و همچنین گروه هایی که آپارتمان را از آن ها اجاره میکنید دقت فرمائید :

۱- مهمترین مورد برای انتخاب آپارتمان و سفری راحت و خاطره انگیز این است که امنیت آن آپارتمان تضمین شده باشد و حتما زیر نظر اداره ی امنیت آن منطقه از کشور ترکیه باشد.

۲- ملاک انتخاب شما فقط قیمت نباشد ، چون ساختمان های قدیمی ساز ، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل استانبول یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است.

هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.

۳- خیلی از آپارتمان های اجاره ای تجهیزات و وسایل خیلی قدیمی دارند و برای خیلی از هموطنان ما اتفاق افتاده است که در طی اقامت خود در این آپارتمان ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند .

۴- باتوجه به هزینه های سنگین حمل و نقل در کشور ترکیه بالا میباشد قبل از سفر خود باتوجه به قصد و هدف سفرتان میتوانید با مشاوران این شرکت تماس گرفته و بهترین منطقه را برای سفر به شما معرفی کنند که دیگر مجبور به پرداخت هزینه های سنگین کرایه نشوید.

لازم به ذکر است انتخاب منطقه ی درست در سفر به کشور ترکیه حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه های جاری سفر را کاهش میدهد .

۵- خیلی از هموطنان عزیزمان برای آنکه هزینه های ترانسفر را پرداخت نکنند از همان بدو ورودشان دچار سردرگمی میشوند و در بسیاری از موارد با طی نموندن چندین مسیر و پرداخت هزینه های سنگین ( هزینه ای بیشتر از هزینه ی ترانسفر ) بعد از ساعت ها به مقصد خود میرسند ./ اجاره خانه

پس استفاده از ترانسفر برای کسانیکه با خانواده سفر میکنند و تعداد آنها بالا میباشد به نوعی الزام محسوب میشود .

۶- از طریق شرکت پارس ترکان میتوانید از تورهای گردشی و خرید مانند تور شهر (جهت خرید و تفریح) ، تورهای دریایی (شبهای ترک، تور جزائر پرنس، …) با تخفیفات ویژه استفاده نمائید.

۷- در مورد پرداخت هزینه به گروه هایی که ثبت نشده اند و به نوعی شخصیت حقوقی و قانونی ندارند اصلا اعتماد نکنید.

در بعضی از شهر های ساحلی جنوبی ترکیه از جمله آنتالیا و آلانیا و همچنین در استانبول امکان اجاره ویلا و آپارتمان و سوییت برای مدت اقامت شما وجود دارد . این آپارتمانها و ویلا ها به صورت کاملا مبله اجاره داده می شوند و از لحاظ قیمت نسبت به اقامت در هتل بسیار مقرون به صرفه تر می باشند البته قطعاٌ امکاناتی که در هتل برای شما فراهم می باشد در آپارتمان و ویلا مقدور نیست . آلانیا اما بعضی از آپارتمانها که نوساز می باشند امکاناتی نظیر استخر ، سونا را دارند .اجاره ویلا و آپارتمان علی الخصوص برای خانواده های پرجمعیت بسیار اقتصادی تر می باشد .
در واقع می توان گفت برای توریست های اروپایی سالها است که اجاره آپارتمان در ترکیه برای گذراندن تعطیلات یکی از گزینه های اصلی به شمار می رود . چون هم از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است و هم فضای بزرگتری نسبت به اتاق هتل دارد . برای توریست های ایرانی نیز مدت کمی است که اجاره آپارتمان به خصوص در استانبول و آنکارا به عنوان یک گزینه سفر به حساب می آید .