اگر مقصد شما برای مسافرتی تابستانی شهر آلانیا میباشد و مایلید با تور آلانیا به این شهر سفر کنید ، یکی از هتل های خوبی که می توانیم برای اقامت به شما پیشنهاد کنیم هتل ۵ ستاره وایت گلد در شهر آلانیا میباشد . میتوانید برای تعطیلات تابستانی خود اقامت در این هتل را انتخاب کنید و از سرویس آن لذت ببرید ./فروش خانه در آلانیا

  موقعیت هتل وایت گلد آلانیا

یکی از ویژگیهای مهم این هتل موقعیت  مکانی آن می باشد . این هتل در منطقه اوبا در شهر آلانیا  در کنار ساحل قرار گرفته است و با ۱۰ دقیقه پیاده روی در مرکز شهر آلانیا خوواهید بود . در بین هتل های ۵ ستاره آلانیا که اغلب با فاصله ای دور از مرکز شهر آلانیا قرار گرفته اند می توان گفت موقعیت این هتل بسیار استثنایی می باشد و انتخاب مناسبی برای علاقمندان به تور ترکیه می باشد .

امکانات هتل وایت گلد آلانیا

هتل ۵ ستاره وایت گلد در آلانیا در کنار ساحل واقع شده است . دارای یک ساختمان اصلی است که تمام  ۱۷۳ اتاق آن در داخل این ساختمان قرار گرفته اند . تعداد ۱۶۵ عدد از این تعداد اتاق های استاندارد هتل میباشند که برای اقامت ۲ تا ۳ نفر مناسب می باشد . از امکانات هتل می توان به استخر سرباز ، استخر سر پوشیده ، سالن بدنسازی ، حمام ترکی ، سونا ، جکوزی ، سالن ماساژ ، سرسره آبی ، کلوپ کودکان ، سالن بیلیارد اشاره کرد . فروش خانه در آلانیا در واقع این هتل در مقایسه با هتل های ۵ ستاره آنتالیا ، هتل کوچکی است که موقعیت خوب و سرویس مناسبی دارد اما با هتل های لوکس و ۵ ستاره آنتالیا قابل مقایسه نیست  . سیستم غذایی این هتل به صورت آلینکلوسیو میباشد و شامل صبحانه ، نهار و شا م و نوشیدنی میباشد .