خرید آپارتمان در آلانیا 

آپارتمان پیشنهادی ما به شما نوساز و املاک در آلانیا در حال ساخت میباشد میباشد و در منطقه محمودلار آلانیا واقع شده .

واحدهای قابل فروش در این پروژه آپارتمان فروشی در آلانیا

  • جزییات ملک: استخر سرباز و سرپوشیده . سونا . سالن بخار . زمین بازی . سالن بدنسازی . فضای سبز . باربیکیو . زمین بازی بچه ها . لابی . اسانسور . سرایدار . پارکینگ .  و غیره….
  • جزییات ساختمان: در حال ساخت میباشد
  • موقعیت ملک: منطقه محمودلار در آلانیا . ۱۰ دقیقه با ماشین با مرکز آلانیا فاصله دارد .
  • توضیحات: این مجموعه از ۷۳ واحد مسکونی تشکیل شده که یکخوابه . دوخوابه . دوخوابه دوبلکس و سه خوابه دوبلکس میباشند

————

خرید آپارتمان در آلانیا  آپارتمان دست دوم

آپارتمان فروشی در آلانیا که به شما پیشنهاد میکنیم در منطقه محمودلار در آلانیا  در ۵ طبقه  بنا شده و واحد فروشی در طبقه سوم میباشد و متراژ آن ۱۱۷ متر مربع میباشد و

دارای یک سالن و ۲ اتاق خواب و ۱ سرویس آشپزخانه و ۳ بالکن میباشد . فاصله تا دریا صفر است . اینترنت آسانسور . نگهبانی . باغچه . استخر . پلاژ نیز دارد و به صورت مبله به

فروش میرسد .

———

آپارتمان فروشی در آلانیا  انتخابی  ایده آل برای اقامت خانواده شما

یکی از مجتمع های مسکونی که می توانیم برای  خرید ملک در آلانیا به  شما پیشنهاد کنیم  این مجتمع  مسکونی می باشد  که  در مرکز منطقه  محمودلار واقع  شده است . این ساختمان ۱۲  طبقه می باشد که آپارتمان مذکور در تمام طبقات موجود میباشد و ساخته شده در سال ۲۰۰۸ میلادی و ضد زلزله میباشد متراژ ساختمان ۱۶۰ متر میباشد و   تا دریا ۶۰۰ تا ۸۰۰ متر فاصله دارد . در این مجتمع ما  آپارتمان ۲خوابه همراه ۲ بالکن می توانیم  به شما پیشنهاد کنیم  . از امکانات  عمومی این ساختمان  می توانیم  به موارد ذیل اشاره کنیم :

* استخر سرباز  ۲ عدد و استخر سرپوشیده

* سالن بدنسازی و اکوا پارک

* سونا و سالن ماساژ و حمام ترکی

* حمام آفتاب در باغ

* فضای  سبز و زمین بازی کودکان

* اینترنت و ماهواره مرکزی

* زمین بسکتبال

* آسانسور

* تانکر آب و ژنراتور

*  نگهبانی ۲۴ ساعته

*سیستم ماهواره مرکزی

*دوربین مدار بسته
————

یکی از مجتمع های مسکونی که می توانیم برای  خرید ملک در آلانیا به  شما پیشنهاد کنیم  این مجتمع  مسکونی می باشد  که  در مرکز منطقه  محمودلار واقع  شده است . این ساختمان۱۲ طبقه می باشد  که واحد مذکور در طبقه ۱۰ واقع شده  و در سال ۲۰۰۷ میلادی ساخته شده . تا دریا ۲۸ متر فاصله دارد . با مرکز شهر ۱۰ دقیقه پیاده روی فاصله دارد . تا فرودگاه قاضی پاشا ۲۵ دقیقه با ماشین و تا آلانیا ۱۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد . در این مجتمع ما  آپارتمان های  ۲ خوابه  می توانیم  . به همراه یک سالن نشیمن ۲ بالکن ۱ حمام ۱ سرویس بهداشتی و آشپزخانه آمریکایی به شما پیشنهاد کنیم  . از امکانات  عمومی این ساختمان  می توانیم  به موارد ذیل اشاره کنیم :

* استخر سرباز

* سالن بدنسازی

* سونا

* حمام ترکی

* فضای  سبز

* اینترنت

*  نگهبانی ۲۴ ساعته

———-

آپارتمان فروشی در آلانیا  نزدیک به  دریا

یکی از مجتمع های مسکونی که می توانیم برای  خرید ملک در آلانیا به  شما پیشنهاد کنیم  این مجتمع  مسکونی می باشد  که  در مرکز منطقه  محمودلار واقع  شده است . این ساختمان۱۲  طبقه می باشد که این واحد در طبقه ۸ واقع شده متراژآپارتمان ۱۱۰ متر میباشد با ۲ بالکن . ساخته شده در سال ۲۰۰۸ میباشد. بسیار به دریا نزدیک میباشد  . در این مجتمع ما  آپارتمان های  ۲ خوابه  با آشپزخانه اپن با ۲ بالکن می توانیم  به شما پیشنهاد کنیم  . از امکانات  عمومی این ساختمان  می توانیم  به موارد ذیل اشاره کنیم :

* استخر سرباز

* پارکینگ

*  آسانسور/ فروش خانه در آلانیا