آپارتمان فروشی در آلانیا  آپارتمانی لوکس و زیبا

یکی از مجتمع های مسکونی که می توانیم برای خرید ملک در آلانیا به شما پیشنهاد کنیم این مجتمع مسکونی می باشد که املاک در آلانیا در مرکز منطقه آلانیا واقع شدهاست تا دریا  ۸۰۰ فاصله دارد . در این مجتمع واحد ۲ خوابه ۱۲۵ متری را می توانیم به شما پیشنهاد کنیم که  دارای۱ سالننشیمن و ۲ اتاق خواب ۱ سرویس کامل و ۲ بالکن  با منظره شهر آلانیا  با یخچال و فریزر و لباسشویی و ماشین ظرفشویی میباشد .

 

یکی از مجتمع های مسکونی که می توانیم برای خرید ملک در آلانیا به شما پیشنهاد کنیم این ویلا می باشد که در مرکز منطقه اکورچالار واقع شده ویلای شخصی ۴ خوابه ۱۱۰ متری در منطقه ای بسیار زیبا .
از امکانات این ویلا می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم
* استخر سرباز
 فضای سبز*
* ماهواره مرکزی
——–
یکی از  بهترین و زیباترین مجتمع های مسکونی که می توانیم برای خرید ملک  در آلانیا  و همچنین سرمایه گذاری در آلانیا به شما پیشنهاد کنیم این مجتمع مسکونی می باشد کهدر مرکز منطقه محمودلار واقع شده است .این ساختمان ۱۲ طبقه می باشد و فاصله تا دریا صفر میباشد  . در این مجتمع ۹۶ واحد ۱ و ۲ خوابه و دوبلکس  در متراژهای ۶۵ و ۱۰۵ و ۱۳۵ و ۲۱۲ متری موجود میباشد
آپارتمان فروشی در آلانیا انتخابی ایده آل برای اقامت خانواده شما
یکی از مجتمع های مسکونی که می توانیم برای خرید ملک در آلانیا به شما پیشنهاد کنیم این ویلا  ۳ خوابه میباشد می باشد که در منطقه ای بسیار زیبا در آلانیا واقع شده .
از امکانات این ویلا می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم
* استخر/ املاک در آلانیا