مجتمع لوکس در اوبا با امکانات هتل پنج ستاره . املاک در آلانیا اوبا برای مرکز کوچک و هتل های آن شناخته شده است، آپارتمان حدود یکصدو بیست مترمربع با دو اتاق خواب ( دوخوابه )،  دو بالکن، دو حمام و یک اتاق نشیمن با مفهوم آشپزخانه باز ( اوپن ) . لوازم و ایرکاندیشن   در قیمت گنجانده شده است.

در این مجموعه مسکونی سرپرست و باغبان، خدمات و نگهبانی  موجود است . این منطقه به سرعت زیادی در حال رشد است به دلیل محبوبیت این شهر آلانیا و شرکتهای ساخت و ساز و توسعه دهندگان عمدتا پروژه های خود را در اینجا پیاده سازی کرده و در حال برنامه ریزی تحولات بیشتری در منطقه میباشند و همین دلیل افزایش  قیمت ملک  به عنوان  نتیجه افزایش تقاضاست .

اوبا  ، بخش جذابی از آلانیا با محیط دلپذیر و زیبا است که صفت مشخصه این منطقه و شخصیت این محل است. بسیاری از رستوران های بزرگ ، بانک ها ، مراکز تجاری ، وسایر خدمات عمومی ، همچنین نزدیکی به رودخانه دیم و دره که تنها در حدود پانزده دقیقه تا اوبا فاصله دارد نیز از مزیتهای این منطقه میباشد .

اوبا در فاصله فقط ۳۰ دقیقه از فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا و ۹۰ دقیقه از فرودگاه آنتالیا قرار دارد.

آپارتمان گلف و ورزشهای آبی برای فروش در آلانیا آپارتمان ها لوکس هستند که در فاصله ۳۴۰ متری  از منطقه کارگیجاک (Kargicak )واقع هستند. حدود ۸۸ آپارتمان در این محل وجود دارد و برخی از آنها  آپارتمان دوبلکس بزرگ با مساحت ۱۵۳ مترمربعند آپارتمان در آلانیا با نمایش بزرگ از دریا، استخر شنا فراهم شده و مجموعه گلدسیتی درنزدیکی این محل واقع شده است.با یک استخررو باز با مساحت ۱۳۰۰مترمربع.

امکانات دیگر این آپارتمان آلانیا برای افرادی ساکن اینجا شامل زمین بازی کودکان، جکوزی، تراس آفتاب و همچنین پارکینگ در فضای باز حدود ۵۰ اتومبیل. حدود ۵ بلوک در اطراف آن وجود دارد و هر بلوک با نمای پانوراما. این آپارتمان ها در آلانیا در طرف غرب مجتمع گلدسیتی واقع شده و فقط ۵ دقیقه از ساحل می باشد.آپارتمان برای فروش از آلانیا بسیار دور نیست از فرودگاه و فقط در حدود ۱۴۰کیلومتر از فرودگاه آنتالیا، و ۲۵کیلومتر از فرودگاه قاضی پاشا فاصله دارد. بهترین چیز در مورد این آپارتمان های آلانیا ، مساحت محوطه و ۲۱۰۰ متر جاده ماشین رو و رمپ برای محل همراه با امنیت ۲۴ ساعته. تعمیر و نگهداری مناسب  باغ و استخر در اینجا  که مساحتی ۲۳۰ مترمربعی دارد ، انجام می شود.

آپارتمان در حال ساخت و ساز برای فروش در آلانیا. تکنولوژی مدرن  در طراحی و ساخت این بلوک های آپارتمانی در پیکربندی یکخوابه و دوخوابه استفاده می شود. تمام مراقبتهای لازم  برای اطمینان از مواد مصرفی برای ساخت و ساز این ملک در آلانیا انجام می شود، و پس از انطباق با تمام مقررات و استانداردها مصرف، و در غیر اینصورت کنار گذاشته میشود . همانطور که شما وارد آپارتمان ها، میشوید مشاهده خواهد شد که درب های ورودی از آلومینیوم با شیشه ساخته شده است. هنگامی که شما در داخل آپارتمان در آلانیا بروید، ملاحظه خواهد شد که کفسازی توسط  سرامیک در سالن و آشپزخانه ودر اتاق نشیمن و اتاق خواب ، گرمایش از کف  اجرا میگردد .حمام به طور کامل با تجهیزات، غرق می شود و پارتیشن دوش نصب شده است. ملک آشپزخانه  به طور کامل  به خریدار تحویل داده میشود با لوازم و محصولات سفید . در اتاق خواب و اتاق نشیمن این آپارتمان در آلانیا  سیستم های تهویه مطبوع نصب خواهد شد، و هزینه در قیمت آپارتمان ها گنجانده شده اند.امکانات معمول عبارتند از ماهواره مرکزی و اینترنت و امکاناتی، مانند ژنراتور برق، آسانسور، مرکز تناسب اندام و سونا نیز در دسترس خواهند بود. املاک یک استخر شنای بزرگ و جکوزی و باغ اطراف بلوک .

اگر به دونبال سرمایه گذاری در آلانیا، هستین این یک آپارتمان لوکس با ۳ اتاق خواب و یک اتاق نشیمن با متراژ۲۰۹ متر تا ۳۸۵ متر مربع که پنت هاووس میباشد با ۳ حمام و ۲ بالکن و همچنین  جکوزی خصوصی اتاق نشیمن این اپارتمان  نیز بسیار بزرگ است. املاک در آلانیا  و امکانات در این  مجتمع مسکونی عبارت اند از یک استخر شنا، استخر کودکان، استخر سرپوشیده با حرارت گرمایشی ، سالن بدن سازی  و زمین بازی وانتن ماهواره وتلویزیون مرکزی و انترنت مرکزی  و غیره. فاصله ان تا ساحل فقط ۲۰ متر میباشد و فاصله تا مرکز شهر ۵ کیلومتر میباشد این یک پیشنهاد خوب برای خرید اپارتمان در الانیا ترکیه میباشد