املاک و فروش خانه در آلانیا ترکیه ۲

املاک فروشی در بخش اروپایی استانبول! ساختمانی مدرن با کیفیت بسیار بالا در منطقه اسن یورت متشکل از ۱۱۲۵ واحد آپارتمان، مرکز خرید مجلل به همراه ۲۲ واحد تجاری ساخته شده. این مجموع دارای ۱،۲ و ۳ خواب  و همچنین سوییت بوده و دارای قیمت های استثنایی با پرداخت بسیار مناسب میباشد. فروش خانه در آلانیا این مجموعه در منطقه جدید و توسعه یافته استانبول واقع و جزء ساختمانهای فوق مدرن با امکانات فوق العاده محسوب میشود. پروژه در قلب اسن یورت منطقه مسکونی جدید واقع شده و برای سرمایه گذاران با برنامه ریزی بلند مدت در زمینه مدیریت آن تدبیر شده . ما به شما مدیریت ۱۰ ساله را پیشنهاد داده و میانگین بازگشت اجاره را ۷٪ تا ۱۰٪ در زمان تقاضای بالا تخمین میزنیم. در نزدیکی محله اسن یورت ۷ دانشگاه وجود دارد.فاصله آن با فرودگاه آتاترک تنها ۲۰ دقیقه میباشد.خطوط حمل و نقل شهری در حال بهره برداری و توسعه است. این مجموعه در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع درساخته شده ۷ بلوک ساخته شده. مجتمع بیشترین امکانات ممکنه را در محیط برای ساکنین به ارمغان می آورد.

 

این پروژه در تقاطع جاده بیوک چمکجه و بیلیکدوزو و اسنیورت واقع شده است و به اتوبان و اسیتگاه متروباس منتهی می شود . این مجتمع شامل ۲۶۸ آپارتمان برای فروش و واحدهای تجاری و بازرگانی و رستوران می باشد. هر آپارتمان دارای پارکینگ سرپوشیده اختصاصی و نگهبان وسایل نقلیه و لابی ورودی و خروجی سیستم دوربین مداربسته ۲۴ ساعته و نگهبانی می باشد. همینطور این مجموعه دارای امکاناتی همچون زمین بازی فروش کودکان و باشگاه بدنسازی سرپوشیده برای بانوان و آقایان بطور مجزا می باشد. در این مجموعه آپارتمان های مختلفی در اندازه ۲ خوابه و ۳ خوابه و ۴ خوابه و ۵ خوابه در مساحت های ۱۰۸ متر مربع الی ۲۷۴ مترمربع مساحت زمین موجود است. این پروژه با توجه به ساختار استاتیک خود و مواد با کیفیت بالای به کار رفته در آن و ارزیابی های مربوط بطور صد در صد مقاوم در برابر زلزله و امثال آن می باشد.

 

این ساختمان های نو ساز متشکل از ۷۴۳ واحد برای فروش که در زمینی به خانه وسعت ۳۵۰۰۰ مترمربع  بنا شده است . در این مجموعه نظارت شبانه روز از جانب گروه نگهبانی انجام و امکاناتی از قبیل زمین تنیس، زمین بسکتبال ، محل ورزش و.. را در اختیار ساکنان آن قرار میدهد.این مجتمع در زمین وسیع ۵۳۰۰۰ متر مربعی ساخته شده که ۸۰٪ آن به فضای سبز و محوطه سازی تعلق گرفته.پرداخت برای خرید آن اقاسطی بوده و در ۲ سال قابل پرداخت فروش خانه میباشد.مجتمع مدرن در بخش اروپایی استانبول امکان یک زندگی امن و سرمایه گذاری سودآور را به شما میدهد.این مجتمع به ۴ بخش مختلف : اوپال ، آمتیس ، آگاته و اونیکس  تقسیم شده  که به عنوان سنگهای انرژی بخش در ساختمان تعبیه شده. این ساختمان ها از امکانات بسیار وسیعی برخوردار میباشند. توجه داشته باشید که شما با اقساط ۲ ساله قادر به خرید این آپارتمانها ی مدرن خواهید بود.

 

آپارتمان هایی نوساز و منحصر بفرد در استانبول – اسنیورت جاده اصلی ای ۵ می باشد فروش خانه در آلانیا در مساحت ۵۷۵۴ متر مربع مساحت زمین ساخته شده و شامل ۲ بلوک با ۱۷ طبقه و در مجموع ۲۸۲ واحد مسکونی و ۱۰ واحد تجاری می باشد

هر بلوک دارای ۶ آسانسور ، ۴ آسانسور نفر بر و ۲ آسانسور باربری می باشد

بلوک آ هر طبقه شامل هفت واحد در متراژهای متفاوت به شرح زیر :

واحد های یک خوابه ۶۰ متری

واحدهای دو خوابه ۱۱۰ متری

واحد خای سه خوابه ۱۵۰ متری

بلوک بی هر طبقه شامل ۹ واحد در الانیا متراژ های متفاوت به شرح زیر :

واحد های یک خوابه ۶۲ و ۶۴ و ۷۳ متری

واحدهای دو خوابه ۸۸ و ۱۱۱ متری

هر واحد دارای بالکن و ۲ پارکینگ سرپوشیده آلانیا می باشد.

 

این پروژه شامل برج های ۵ ، ۶ ، ۱۷ ، ۳۰ ، ۳۳ و ۳۷ طبقه می باشد . این مجموعه شامل واحد های مسکونی با تعداد خواب های متفاوت و واحد های تجاری و فروشگاهها می باشد . طبقه همکف شامل فروشگاه و سردر بلندی در بلوک ورودی و لابی با طراحی عالی می باشد . همچنین مانند اکثر مجتمع عای دیگر دارای فضای سبز ، سونا ، جکوزی ، کتابخانه ، کلاب و تراس می باشد . این مجتمع در کنار اتوبان E5 مالتپه استانبول همچنین مرکز خرید بزرگ کرفور واقع شده است . ایستگاه مترو کادیکوی – کارتال در سمت راست این مجتمع و فرودگاه بین المللی سابیحا فروش خانه در آلانیا در فاصله ۱۵ دقیقه ای آن قرار دارد . مرکز فرهنگی ترکان سایلان ، بیمارستان تحقیقات و آموزشی کارتال ، هتل تایتانیک بیزینس و خوابگاه دانشگاه مال تپه در نزدیکی این مجموعه می باشند .