املاک و فروش خانه در آلانیا ترکیه ۸

این واحد ها که در منطقه باهچه شهیر استانبول وافع شده اند در زمینی به مساحت ۸۰۰۰۰ مترمربع ساخته شده اند و  املاک شامل واحد های آپارتمانی و ویلاهای متفاوتی می باشد . ۸۰% فضای این مجموعه را فضای سبز ، مناظر چشم گیر و جاده سلامت تشکیل داده است .

ویژگی های خانه

مواد باکیفیت ساختمان

– مواد اولیه و تجهیزات با کیفیت ، الانیا روش انجام کار صحیح

– اتاق نشیمن با کفپوش پارکت و اتاق هایی با کفپوش لمینت چوبی

– درهای ورودی استیل طرح چوب

– نمای خارجی پی فروش  وی سی با طرح چوب

– پنجره های دوجداره ، عایق صدا و گرما

خانه هایی هوشمند

– فضای مشترک و سیستم اطفاء حریق خانه مربوط به واحدهای مسکونی مطابق با قوانین آتش نشانی

– کرکره برقی و کنترلی برای پنجره ها

– سیستم تهویه هوا در اتاق نشیمن

– سیستم گرمایش مرکزی در بلاک C و سیستم گرمایشی فروش خانه مجزا در واحد های A-B-D-E-F

– ژتراتورهای برقی برای استفاده در همه ی زمان ها

 

این مجموعه که نزدیک دریاچه ی کوچک چکمجه در منطقه ای با زیرساخت غنی قرار دارد دارای زیر بنایی به مساحت ۱۱۹۵۰۰ متر مربع می باشد . این مجتمع دارای طراحی فوق العاده ، فضای سبز شخصی و آپارتمان هایی با تعداد خواب های متفاوت دارد .

این منطقه جز مناطق قدیمی استانبول محسوب میشه و اکثریت ساکنان آن قدیمی هستند املاک و این مجتمع به دلیل چشم انداز فوق العاده و طراحی مدرن آن منحصر به فرد محسوب میشود . مکان هایی مانند چیران ، ییلدیز و دلما باهچه در جنوب و فاتیح پاشا ، جنگل سلطان تپه ، کوزگونجوک و پاشلیمانی در جنوب آن قرار دارند ، مکان هایی مخصوص تابستان و مانور ها این مجموعه را برای اقامت در تابستان منحصربفرد کرده است . باتوجه به کار های سابق این سازنده این مجتمع جز بهترین پروژه های آن می باشد .

مکان این مجتمع نه تنها در منطقه زیبایی در استانبول می باشد بلکه دارای ساکنانی با فرهنگ غنی می باشد . ملک در این مجموعه شما زندگی مجللی با سابقه طولانی به سبکی مدرن خواهید داشت . طراحی این پروژه به همراه فضای سبز شخصی ، آبشار ، فضای سبز وسیع ، سردر بلند ، ورودی بزرگ و مجلل می باشد .

 

واحدی که دارای فضای سبز ، جاده سلامت و استخر روباز می باشد با اقساط دو ساله بخرید . املاک در  این پروژه در منطقه باهچه شهیر واقع شده است که شامل ۵ برج با آپارتمان هایی در متراژ و تعداد خواب های متفاوت است .

این مجموعه در زیر بنا ۳۵۰۰۰ مساحت زمین متر مربع ساخته شده که ۸۰ % آن را فضای سبز تشکیل داده که از طریق سیستم آبیاری اتومانیک آبیاری می شوند . استخر آن که دارای تراس آفتاب و کافی شاپ می باشد در الانیا یکی از ویژگی های آن منحصر بفرد آن محسوب میشود .

 

این برجها در قسمت اروپایی استانبول اسن یورت واقع شده.در مجتمع یک مرکز خرید بسیار بزگ وجود دارد که امکان تهیه و خریداری ملزومات را بدون رفتن خارج شدن از مجتمع را به ساکنین میدهد.

این مجتمع تازه ساخت در استانبول اسن یورت از ۵ ساختمان مسکونی با ۳۳ طبقه در آلانیا  و مجموعا ۱۵۵۰ واحد آپارتمان تشکیل شده. آپارتمانها با نقشه ها و تیپ های مختلف متشکل از ۱+۱ ، ۱+۲ و ۱+۳ هستند.

مرکز خرید در نظر گرفته شده با مساحت ۱۳۵۰۰ مترمربع  در آن ساخته میشود. در  فروش هر ۵ طبقه فضای سبز برای داشتن هوای مطلوب برای ساکنین در نظر گرفته شده.

موقعیت مکانی این ساختمانها برای دسترسی به مرکز شهر و وسایل نقلیه عمومی از قبیل مترو  ، اتوبوس ،و حتی تاکسی-قایق

بسیار مناسب و سهل الوصول میباشد. فاصله  تا فرودگاه بین فروش خانه المللی تنها ۱۵ دقیقه میباشد.

این پروژه در نیمه اول سال ۲۰۱۵ آماده تحویل میباشد.

 

این مجموعه هم دارای واحد های مسکونی هست هم دارای واحد های تچاری می باشد . این مجموعه در منطقه باشکا شهیر در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع ساخته شده است . این مجموعه شامل ۲ بلوک با ۱۲ و ۱۸ طبقه و املاک در مجموع ۲۳۲ واحد آپارتمان می باشد . شما از این مجموعه به آسانی می توانید به پل سوم واسط بین قاره آسیایی و قاره اروپایی که در حال حاضر در دست ساخت هست ، دست پیدا کنید و همچنین آلانیا این مجموعه خیلی نزدیک به فرودگاه سوم استانبول می باشد . به علاوه ، شما قادر هستید به فرودگاه آتاتورک ، استادیوم المپیک آتاتورک و ایتگاه اتوبوسرانی استانبول در مدت ۱۵ دقیقه با وسیله نقلیه دسترسی پیدا کنید . کودکان شما میتوانند به مدارس نزدیک این مجموعه که مورد تایید وزارت علوم می باشد ، بروند.