خرید آپارتمانهای مدرن در نزدیکی پارک تفریحی و مرکز خرید ویالند استانبول . این مجتمع در زمینی به وسعت ۲۰۰۰۰ مترمربع که فضای سبزی به وسعت ۵۰۰۰ مترمربع  ازمنظره فضای سبز پارک. اتمام ساخت آن در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۶ میباشد . شما بعد از تحویل آن میتوانید در زمیان ۲ سال اقساط آنرا نیز پرداخت کنید. در مجموع ۷۳۲ آپارتمان در سایزهای متفاوت از ۷۲ مترمربع تا ۲۵۵ مترمربع برای فروش در فاصله ۳۰ دقیقه با فرودگاه آتاترک موجود میباشد. این ساختمان امکانات وسیعی برای داشتن یک زندگی آسوده در اختیار ساکنین قرار میدهد. املاک در آلانیا این مجموعه از ۲۷ خانه ویلایی ، ۱۱۶ خانه دوبلکس ، ۷۳ آپارتمان و واحد های تجاری در مساحت ۶۵۰۰۰ متر مربع مساحت زمین تشکیل شده است  که در بخش آسیایی استانبول در منطقه جنگل کوی واقع شده و روبه روی دریای بسفر می باشد

در این مجموعه ۴ مدل مختلف ویلا با نمای بسفر آماده به فروش هست که هر ویلا باغ ، آسانسور ، سونا ، اتاق نظافتچی و ۲ پارکینگ اختصاصی دارد خانه های دوبلکس های در طیقه همکف و بالاترین طبقه آپارتمان ها می باشند که در مجموع ۱۱۶ واحد می باشند که در دو نوع محتلف هستند خانه های دوبلکس در طبقه همکف که دارای ۴ اتاق خواب و یک حمام می باشند . این خانه ها در قسمت شمالی و جنوبی فروش خانه در آلانیا ساختمان واقع شده اند _ خانه های دوبلکس که در بالاترین طبقه ساختمان دارای ۳ اتاق خواب و یک حمام در سه نوع مختلف از جهت منظره می باشند و حیاط آن واقع شده در تراس در طرفین خانه می باشد _

شما میتوانید از بین آپارتمان های دوخوابه و سه خوابه و همچنین پنح خوابه دوبلکس آپارتمان مورد علاقه خود را انتخاب کنید . هر آپارتما ن شامل تراس و منظره حیاط میشود . این آپارتمان ها مجهز به سیستم گرمایشی در در تراس ها می باشند . املاک در آلانیا در طبقه همکف واحدهای تجاری واقع شده است.خانه های این مجموعه تمامی به صورت هوشمند با خدماتی مدرن در محیطی دوستانه ساخته شده اند . فرودگاه بین المللی آتاتورک در فاصله چند قدمی از این مجموعه قرار دارد . همچنین شما میتوانید با دسترسی آسان به مترو ، متروباس و بقیه وسایل نقلیه عمومی به راحتی به تمامی نقاط شهر دست پیدا کنید .

زمانی که میخواهید زمان خود را با خرید کردن بگذرانید می توانید به مراکز خرید معروفی که در نزدیکی این مجتمع با نام استار سیتی ، ایست وست میدان و ۲۱۲ قرار دارد ، بروید . همچنین مراکز خرید بزرگ مال استانبول . متروپورت در فاصله ۱۰ دقیقه ای این مجتمع قرار دارد .

به دلیل به کار بردن پنجرههای دوجداره در تمامی این واحد ها ، آسایش شما برقرار می باشد . به علاوه این واحد ها موردهای منحصر بفردی برای سرمایه پذاری می باشند به دلیل نزدیکی به فرودگاه مورد مناسبی می باشد . در کنار تمامی این موارد به دلیل داشتن نگهبانی ۲۴ ساعته با تیم حرفه ای ، خیال شما از امنیت منزلتان میتواند راحت باشد .

واحد خود ، که میتوانید از آن به عنوان محل کار شخصی هم استفاده کنید و مطمئن باشید فروش خانه در آلانیا به دلیل هوشمند بودن و نگهبانی دارای امنیت کامل می باشد . شما میتوانید به دلیل کیفیت عالی مواد اولیه به کار رفته در ساختمان و طراحی بی نظیر آن زندگی در دنیایی دیگر و مدرن را تجربه کنید . این مجتمع دارای باشگاه بدنسازی ، رختکن ، سونا ، حمام ترکی و اتاق ماساژ جداگانه برای بانوان و آقایان که تمامی امکانات برای سلامتی شما را دارا هست ، می باشد .

این مجتمع دارای ۸۰۹ پارکینگ سرپوشیده می باشد به همین دلیل خودرو شما در چهار فصل از امنیت کامل برخوردار هست و همچنین دارای ۷۴ پارکینگ سرباز می باشد .

همچنین واحد های تجاری مدرن و کافی شاپ های خیابان های اطراف فضای مناسبی اجاره خانه در آلانیا برای گذراندن اوقات فراغت می باشد . این مجموعه به دلیل پیشرفت روز به روز منطقه مورد مناسبی برای سرمایه گذاری از جهت اجاره ی کوتاه مدت یا بلند مدت می باشد .

جهانی مخصوص مجهز به تمامی تکنولوژی ها به همراه ۱۰ برج با ۳۳ طبقه

– با مساحت زیربنای ۱۴۰۰۰۰ مترمربع که ۱۰٫۰۰۰ متر مربه آن را واحد ها و مابقی را فضای سبز تشکیل داده است

– شروع متراژ این آپارتمان ها از ۸۵ متر مربع است و برای هر نوع سلیقه واحدی ویژه وجود دارد

– آب نمایی به وسعت ۱۶۰٫۰۰۰ متر بصورت داره شکل

– تمامی واحد ها مجهز به تراس با منظره فوق العاده هستند

– ۳٫۴۰۰ پارکینگ

– ۴ آسانسور مسافربری و ۱ آسانسور باربری ، آژیر خطر ، آیفون تصویری ، هشدار زلزله

کلیه آپارتمان های این پروژه با دقت تمام و توجه به کلیه جزئیات ساخته شده اند . فروش خانه در آلانیا تنها توجه به تمامی جزئیات باعث به نام شدن این پروژه نشده است ، بلکه استفاده از مواد اولیه با کیفیت هم در به نام شدن این پروژه نقش بسزایی داشته است .

این پروژه از جهت سرمایه گذاری به دلیل موقعیت مناسب از نظر مکانی و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی فرصت مناسبی می باشد .

این پروژه همچنین دارای قضای سبز ، زمین بازی کودکان ، زمین ورزشی ، جاده سلامت ، مراکز خرید و رستوران های متفاوتی می باشد .

علاوه بر این مرکز خرید ایستینیه با تعداد بیشماری برندهای معروف در این منطقه واقع شده است.

در زمینی به وسعت ۳۳۰۰۰ متر مربع که ۸۰٪ آن به فضای سبز به همراه سیستم آبیاری اختصاص یافته . این آپارتمانهای مدرن در قسمت اروپایی استانبول واقع شده و به نحوه بسیار زیبا و رویایی طراحی شده . با معماری مدیترانه ای که امکانات بسیاری املاک در آلانیا در محوطه و ساختمان برای ساکنین فراهم آورده. آپارتمانها بصورت طبقه ای ۱،۲،۴،۵ و ۶ خوابه طراحی شده.

دراین مجتمع استخر به همراه تراس آفتاب و کافی شاپ در محوطه تعبیه شده که کیفیت یک زندگی مدرن را حفظ کند.