این مجموعه فرصت مناسبی برای افرادی در پی آرامش و راحتی هستند ، می باشد . این مجموعه در منطقه پر جمعیت به دلیل خدمات عالی منطقه به نام آتاکوی قرار گرفته است . زندگی در مجتمع باعث دسترسی راحت شما به تمامی املاک در آلانیا امکانات اجتماعی و رفاهی می شود ، به علاوه دسترسی آسان آن به ساحل و فرودگاه ، وسایل نقلیه عمومی این مجموعه را منحصربفرد کرده است .

موقعیت این مجموعه در قلب استانبول و مکانی احاطه شده با طبیعت و داشتن تراس هایی وسیع رو به فضایی غیر قابل تصور جز ویژگی های این مجموعه می باشد . اگر به دنبال زندگی آرام و با آرامش در کنار فضای سبز هستید ما این مجموعه را با فروش خانه در آلانیا تمامی این ویژگی ها به شما پیشنهاد میکنیم . این مجموعه که در مرکز منطقه آتاکوی واقع شده است نزدیک دریا می باشد و بگونه ای طبیعت و زندگی امروزه را با هم پیوند زده است .

شما میتوانید آسایش و داشتن زندگی آرامی در این مجموعه را از هنگام ورود به این مجتمع متوجه بشوید . این مجموعه دارای ورودی بسیار زیبایی می باشد که حس آرامش و راحتی را به شما القا می کند . همچنین این مجموعه داراس سالن انتظار به متراژ ۲۳۰۰ متر مربع به همراه غذاهای متنوع و خدمات عالی پذیرای مهمانان شما می باشد .

پروژه ای لوکس در کوچک چکمجه که جایزه ی بهترین پروژه ۲۰۱۳ را از آن خود کرده است . این مجتمع که با زیر بنای ۲۶۰۰۰ مترمربع در منطقه کوچک چکمجه واقع شده است بخشی از دریاچه در آن قرار دارد . بخش وسیعی از دریاچه که در مجتمع است اجاره خانه در آلانیا به متراژ۷۲۰ مترمربع است و همچنین این پروژه دارای ۲ برج با منظره دریاچه می باشد . ترکیب طراحی مدرن و سنتی جلوه ویژه ای به این آپارتمان داده است .

این پروژه در نزدیکی استادیوم آتاتورک المپیک از سمت جنوب و فرودگاه آتاتورک در شمال و دریاچه کوچک چکمجه در غرب قرار گرفته است . اتوبان TEM و ساختارهای هوشمندانه سازندگان دسترسی به اکثریت نقاط شهر رو برای این پروژه راحت کرده است .

۹۵ مدل مختلف واحد در این مجموعه قرار گرفته است از جمله : خانه های لوکس ، خانه هایی با تراس درکنار دریا ، برج ، برج هایی در کنار دریا ، خانه هایی مدرن ، ویلایی و واحد هایی از ۶۰ متر تا ۷۳۶ متر مربع . منظره این پروژه به سمت تنگه های فروش خانه در آلانیا استانبول ، ساحل فلورا و زمین ورزش می باشد همچنین با زندگی در این مجموعه زندگی راحت و با امنیت را میتوانید تجربه کنید .

درآمد اجاره این واحد ها با توجه به تقاضای زیاد مشتریان بسیار بالا می باشد و تمامی تجهیزات مورد نظر هر کی در این مجتمع موجود می باشد به همین دلیل مبالغ اجاره از ۱۰۰۰ یورو به بالا شروع میشود . علاوه بر این به دلیل امکانات اجتماعی عالی ، این پروژه مورد مناسبی برای سرمایه گذاری و حتی داشتن زندگی لوکس می باشد .

این مجتمع شامل ۶۲ بلوک و در مجموع ۲۷۹۶ واحد می باشد . جایزه MIPIM به دلیل منحصر بودن این پروژه ، این پروژه را به عنوان بهترین انتخاب کرده است .

این پروژه در منطقه ای به اسم مسلک  هست که اکثریت ثروتمندان و  املاک در آلانیا بازرگانان در این منطقه زندگی می کنند و همچنین در قلب استانبول واقع شده است .

ویژگی های ساختمانی

– جهانی مخصوص مجهز به تمامی تکنولوژی ها به همراه ۱۰ برج با ۳۳ طبقه

– با مساحت زیربنای ۱۴۰۰۰۰ مترمربع که ۱۰٫۰۰۰ متر مربه آن را واحد ها و مابقی را فضای سبز تشکیل داده است

– شروع متراژ این آپارتمان ها از ۸۵ متر مربع است و برای هر نوع سلیقه واحدی ویژه وجود دارد

– آب نمایی به وسعت ۱۶۰٫۰۰۰ متر بصورت داره شکل

– تمامی واحد ها مجهز به تراس با منظره فوق العاده هستند

– ۳٫۴۰۰ پارکینگ

– ۴ آسانسور مسافربری و ۱ آسانسور باربری ، آژیر خطر ، آیفون تصویری ، هشدار زلزله

کلیه آپارتمان های این پروژه با دقت تمام و توجه به کلیه جزئیات فروش خانه در آلانیا ساخته شده اند . تنها توجه به تمامی جزئیات باعث به نام شدن این پروژه نشده است ، بلکه استفاده از مواد اولیه با کیفیت هم در به نام شدن این پروژه نقش بسزایی داشته است .

این پروژه از جهت سرمایه گذاری به دلیل موقعیت مناسب از نظر مکانی و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی فرصت مناسبی می باشد .

این پروژه همچنین دارای قضای سبز ، زمین بازی کودکان ، زمین ورزشی ، جاده سلامت ، مراکز خرید و رستوران های متفاوتی می باشد .

علاوه بر این مرکز خرید ایستینیه با تعداد بیشماری برندهای معروف در این منطقه واقع شده است

موقعیت این مجموعه در قلب استانبول و مکانی احاطه شده با طبیعت و داشتن تراس هایی وسیع رو به فضایی غیر قابل تصور جز ویژگی های این مجموعه می باشد . اگر به دنبال زندگی آرام و با آرامش در کنار فضای سبز هستید ما این مجموعه را با تمامی این ویژگی ها به شما پیشنهاد میکنیم . این مجموعه که در مرکز منطقه آتاکوی واقع شده است نزدیک دریا می باشد و بگونه ای طبیعت و زندگی امروزه را با هم پیوند زده است .

شما میتوانید آسایش و داشتن زندگی آرامی در این مجموعه را از هنگام ورود به این مجتمع متوجه بشوید . این مجموعه دارای ورودی بسیار زیبایی می باشد که حس آرامش و راحتی را به شما القا می کند . همچنین این مجموعه داراس سالن انتظار  اجاره خانه در آلانیا به متراژ ۲۳۰۰ متر مربع به همراه غذاهای متنوع و خدمات عالی پذیرای مهمانان شما می باشد .

این مجموعه شامل آپارتمان ، خانه های دوبلکس و ویلایی در مساحت ۶۵۰۰۰ متر مربع مساحت زمین می باشد که در بخش آسیایی استانبول در منطقه جنگل کوی واقع شده و روبه روی دریای بسفر می باشد .

این مجموعه از ۲۷ خانه ویلایی ، ۱۱۶ خانه دوبلکس ، ۷۳ آپارتمان و واحد های تجاری تشکیل شده است .

ویلا

در این مجموعه ۴ مدل مختلف ویلا با نمای بسفر آماده به فروش هست که در الانیا هر ویلا باغ ، آسانسور ، سونا ، اتاق نظافتچی و ۲ پارکینگ اختصاصی دارد .

خانه ها دوبلکس

خانه های دوبلکس های در طیقه همکف و بالاترین طبقه آپارتمان ها می باشند که در مجموع ۱۱۶ واحد می باشند که در دو نوع محتلف هستند :

خانه های دوبلکس در طبقه همکف که دارای ۴ اتاق خواب و یک حمام می باشند . این خانه ها در قسمت شمالی و جنوبی ساختمان واقع شده اند _

خانه های دوبلکس که در بالاترین طبقه ساختمان دارای ۳ اتاق خواب و یک حمام در  در آلانیا سه نوع مختلف از جهت منظره می باشند و حیاط آن واقع شده در تراس در طرفین خانه می باشد_

آپارتمان

شما میتوانید از بین آپارتمان های دوخوابه و سه خوابه و همچنین پنح خوابه دوبلکس آپارتمان مورد علاقه خود را انتخاب کنید . هر آپارتما ن شامل تراس و منظره حیاط میشود . این آپارتمان ها مجهز به سیستم گرمایشی در در تراس ها می باشند . فروش خانه در آلانیا در طبقه همکف واحدهای تجاری واقع شده است.