معرفی جدیدترین املاک در آلانیا ۴

فروش  آپارتمان ۳ خوابه دوست داشتنی در منطقه لذتبخش و جذاب آکبوک از آلتین کوم Akbuk-Altinkum. زیربنا شامل یک آشپزخانه مجهز و مدرن اتاق نشیمن ، ۲ حمام یکی حمام وسرویس و دیگری حمام خانواده، یک تراس بزرگ با دید خیره کننده املاک در آلانیا ازکوهستان و دریا ،که مناسب برای صرف غذا با  همکاران  ویا خانواده میباشد . این مجموعه دارای ۲ بلوک  ساخته شده در اطراف یک استخر شنای دوست داشتنی است.

Akbuk یک شهر کوچک واقع درفاصله ۱۵ دقیقه ای مجموعه مسکونی است، با منظره های زیبا با این حال  نزدیک ایستگاه اتوبوس که  راه ساده تردد به آنجاست با بسیاری از مغازه ها،بار ها و رستوران های اطراف بندر و بسیاری از آنها با دید زیبای املاک در آلانیا دریا میباشند . اگر شما علاقه  به  ماهیگیریدارید ، اینجا فرصتهای زیادی  وجود دارد . در زمستان Akbuk یک مکان بسیار صلح آمیز و آرام است، و با اتوبوس از هر ۲۰ دقیقه  رفت و آمد به Altinkum براحتی مقدور.

ویلا دوبلکس ۳ اطاق خوابه با دو حمام فروشی در آلتین کوم ! با زیربنای ۱۶۰ مترمربعی . با دو تراس که آنرا به یک خانه تعطیلاتی ایده آل با  فضای باز  برای ماه های گرم تابستان .تراس مشرف به استخر زیبای شنا بزرگ و باغ عمومی است . همانطور که شما وارد ملک میشوید ، یک راهرو که منجر به ۲  اتاق خواب و حمام، و در بالای پله ها  اتاق خواب سوم و یکی از تراسهای بزرگ رو باز وجود دارد. این آپارتمان کاملا مبله است املاک بنابراین شما می توانید در آن ساکن شوید .کنار استخر  فضای زیادی وجود دارد و نیز یک ساندویچ فروشی  وجود دارد .بهره مند از امنیت ۲۴ ساعته.

معبد آپولو و  مارینا نزدیک محل مورد نظر است. برخی از مکان های زیبا با امکانات درطول شب در این منطقه وجود دارند از جمله تفرجگاه که  سرمایه گذاریهای زیادی در سال های اخیردر انجا شده است وجود دارد.در حال حاضر در منطقه، بسیاری از باشگاه های ساحلی وجود دارد  بنابراین شما می توانید از سواحل Altinkum خیره کننده لذت ببرید.

آپارتمان جدید و خیره کننده فروشی در منطقه آرام ماویشرMavisher  وفقط در ۱۵ دقیقه آلانیا  ای آلتین کوم Altinkum . آپارتمانهای یکخوابه و دوخوابه و سه خوابه دوبلکس فروشی موجودند .  آشپزخانه کامل و مدرن و حمام. بسیاری از واحدها منظره دریای فوق العاده ای دارند به طوری که در آنها میبایست به تماشای غروب آفتاب در شبهای گرم تابستان نشست . در محوطه آپارتمانها شما استخر بزرگ جذابی  پیدا میکنید. در املاک در آلانیا مجموعه ۲ بلوک با ۳۷ آپارتمان  وجود دارد.  در اطراف  باغ های دوست داشتنی که توسط  باغبان  مجموعه نگهداری میشوند واقعند . برای رسیدن به ساحل  فقط  ۵ دقیقه رانندگی لازم است.

فقط در خارج از این مجموعه ایستگاه اتوبوس های منظم محلی  برای آلتین کوم Altinkum است که در آنجا بسیاری بار ها، رستوران ها و مغازه ها موجود اند . ماویشرMavisher ، منطقه صلح آمیزو بسیار جذابی است با بارها و رستورانهائی که در طول تابستان باز هستند.فاصله تا فرودگاه بدروم  ۱ ساعت است .

فروش فوق العاده آپارتمان با دید دریا واقع در Altinkum . این آپارتمان منحصر به فرد دارای منظره دریای دیدنی و جذاب از هر اتاق خواب و اتاق نشیمن. در دو اتاق خواب دوقلو درهرکدام یک حمام خانواده و یک توالت W / C دیگر وجود دارد. طرح آشپزخانه اوپن به طور کامل مجهز وآپارتمان به املاک در آلانیا طور کامل  مبله است  به این معنی که شما می توانید مستقیما دران سکونت و شروع به لذت بردن بنمائید .تراس آفتابگیر جدید خود را که درست مقابل اتاق نشیمن است میتوان بشکل یک سالن بزرگ ، برای نشستن، استراحت و لذت بردن از نمایش شگفت انگیز دریا مورد استفاده قرار داد. واحدهای ایرکاندیشنcondiotioning هوا  در تمامی اتاقها گنجانده شده است.

در خارج از آپارتمان ،با چند متر قدم زدن می توان  از یکی از Altinkums بهترین و در عین حال کم صدا ترین سواحل بهره برداری کرد. هر شنبه در منطقه هفته بازار محلی برگزار میشود ، محل عالی برای انتخاب  بعضی از محصولات تازه محلی . سرگرمیهای زیادی  املاک در این منطقه برای تمام سنین وجود دارد، معبد تاریخی آپولو  برای مردم مشتاق  و برای کودکان  یک پارک آبی waterpark وجود دارد .

فرصت را نمی شود از دست داد برای خرید این آپارتمان ۳ اتاق خوابه ساحلی دوبلکس مقابل دریا در آلتین کوم Altinkum، نمایش خیره کننده از تمام جهات! شامل یک آشپزخانه kichen طور کامل نصب شده، ۳ اتاق خواب، یکی  دو آلانیابرابردوقلوهای دیگر  و با ۳ حمام، تهویه هوا در تمام اتاق خوابها و منطقه اتاق نشیمن . آپارتمان  به طور کامل مبله و آماده به سکونت است !تراس بزرگ ومسقف ، یک محل عالی برای ناهار خوری به خصوص که درآنیک باربیکیو BBQ وجود دارد با نمایش خیره کننده از دریای اژه.

فقط در خارج از خانه ، ساحل ماسه ای طولانی با تعداد زیادی از کافه ها و رستوران ها برای ناهار خوری کردن پیدا کنید. این آپارتمان در منطقه ایست که  چیزی برای همه وجود دارد با بسیاری از سایت های تاریخی نزدیک مانند معبد آپولو و املاک در آلانیا  افسس و برای کودکان یک پارک آبی به راحتی در دسترس است .

یکی دیگر از  مزیتهای این آپارتمان نزدیکی آن به ۲ فرودگاه  بزرگ است، در یک ساعت و نیم به یکی از دو فرودگاه بدروم و یا فرودگاه ازمیر دسترسی مییابید با انعطاف پذیری بزرگ در پروازها و در تمام طول سال .