اگر قصدتان از سفر فقط خرید کردن است شهر املاک در آلانیا استانبول بهترین گزینه میباشد. ابتدا بهتر است سری به کاپالی چارشی بازار سقف دار بزنید. در این بازار بیش از ۴۰۰۰ مغازه وجود دارد. هر یک از کوچه های این بازار برحسب نوع فعالیتی که در آن صورت می پذیرد نامگذاری شده است. کوچه زرگرها ، کوچه فرش فروشان و یا کوچه کلاه دوران از جمله این مکانها است. امروزه از بازار کاپالی چارشی بعنوان نبض مرکزهای تجاری در شهر آلانیا استانبول میباشد. در این بازار هرکس با هر سلیقه و درآمدی این امکان را دارد تا به خرید بپردازد.
چنانچه قصد خریدن سوغاتی از ترکیه را دارید، هنرهای دستی ، قالیچه های زیبا ، اشیاء سرامیک ظروف مسی ، برنجی و یا حتی قلیان از جمله بهترین انتخابها میباشد. طلا و جواهرات موجود در ویترین مغازه ها به نوبه خود چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. ترکیه  از دیگر مصنوعات این بازار لباسهای چرمی است که دارای کیفیت و قیمتی مناسب است. در قسمت غربی این بازار یعنی انواع عتیقه جات نیز بفروش می رسد. تور استانبول فرصت خوبی برای بازدید از این بازار میباشد..

 

در اطراف استانبول جزایر نه گانه ای وجود دارد که به انها جزایر شاهزادگان نیز میگویند. چون در دوران بیزانس این  جزایر محل تبعید شاهزادگان بوده است . ولی امروزه با وجود خانه های چوبی که مربوط به قرن ۱۹ میلادی میباشد و آب و هوایی دلپذیر محلی مناسب برای گذراندن تعطیلات در روزهای گرم تابستان تبدیل شده است. یکی از این جزایر بیوک آدا است که در ان میتوان با کالسکه به گشت و گذار پرداخت. از جزایر فروش خانه  معروف دیگر میتوان به کنیالی صدف ، بورگاز و هی بلی آدا اشاره کرد. کشتی هایی در سواحل بخش اروپایی و یا آسیایی  وجود دارد که برای رفتن به این جزایر از آنها استفاده می کنند.همچنین در تابستان می توان از اتوبوس هایی که در منطقه کاتاباش موجود هستند استفاده کرد و به این جزایر رفت. در تور آلانیا های ارزان استانبول دیدن این جزایر زیبا خالی از لطف نیست.

 

تور استانبول به عنوان یکی از تورهای خرید و سیاحت می باشد. شهر املاک استانبول به عنوان بزرگترین شهر کشور ترکیه می باشد که به علت بازدید و سفر میلیون ها توریست  به عنوان یکی از مراکز مهم خرید محسوب می شود. مسافرینی که از تور استانبول استفاده میکنند ، می توانند از مراکز خرید زیر استفاده کنند:

مرکز خرید جواهر استانبول
پاساژ جواهر به عنوان بزرگترین مرکز خرید استانبول می باشد که این مرکز خرید در منطقه شیشلی میباشد . شیشلی آلانیا واقع در قسمت اروپای جدید استانبول است که با منطقه توریستی تکسیم استانبول حدودا ۲ ایستگاه فاصله دارد. مرکز خرید جواهر پاساژی چندین طبقه است که شامل پوشاک – لوازم منزل – لوازم بهداشتی – کیف و کفش و دو طبقه دیگر، یکی مختص شهر بازی و بازی های کامپیوتری  می باشد و طبقه آخر این مرکز دارای تعداد زیادی رستوران با برند های مختلف و غذا های متنوعی از ملیت های مختلف دارد.
در تور استانبول از این مرکز خرید میتوانید دیدن فرمایید؛ لازم به ذکر است فروش خانه مسافرینی که از تور استانبول استفاده  می کنند و و نمی خواهند به صورت گروهی از این تور خرید استفاده کنند می توانند با تراموا-اتوبوس-متروبوس و یا مترو به منطقه شیشلی رفته و از این مرکز خرید دیدن نمایند. این مرکز خرید یکی از مراکزی است که کلیه برند های ترک و اروپایی در آن شعبه دارند و کلیه پوشاک های این مراکز با تخفیف های ویژه ارائه میگردد.
دیگر مراکز خرید تور استانبول شامل مرکز خرید چرم – پاساژ هیستوریا – پاساژ الویوم – خیابان های آکسارای و لالعلی-مرتع-استقبال- پاساژ کارفور و …. می باشد.
مسافرین عزیز می توانند با استفاده از تور استانبول و یا تور ارزان استانبول از کلیه مراکز خرید ارزان فروش خانه در آلانیا و با کیفیت استانبول استفاده نمایند. لازم به ذکر است تور استانبول به  عنوان یکی از تورهای تخصصی این شرکت بوده و تور استانبول همه روزه با کلیه پرواز ها ی ایرانی و ترک بر قرار می باشد.