این بندر که در کنار دریاچه بلد قرار دارد با ماشین ۱ ساعت از لیوبلیانا فاصله دارد. از جاذبه های این بندر بازدید از دهکده قدیمی و بازار لیوبلیانا، قایق سواری در دریاچه بلد، بازدید از پوستونیا، سواری با قطار و بازدید از غار پوستونیا و بازگشت با کشتی می توان اشاره کرد. این املاک بندر در جنوب فرانسه واقع شده است. در سفر به این بندر می توانید از شهرهای نیس و سنت پل دو ونس هم دیدن کنید. در نیس از کاخ لاسکاریس در آلانیا و دهکده قدیمی بازدید کنید. کلیسای ماتیس، مرکز شهر مونت کارلو و قایق سواری لذت ببرید. در سیر و سیاحت این بندر می توانید از گرانادا و الهامبرا دیدن کنید. از این بندر تا کلیسای سلطنتی با ماشین ۴۵ دقیقه راه است. حتی می توانید از مرکز ماساژ و اسپا در نزدیکی این بندر بهره ببرید.

اگر اسپانیا را انتخاب می کنید، پیشنهاد می شود حتما از موزه پرادو ( ۱۸۱۹) دیدن فرمائید. این فروش خانه در موزه با صدها مجسمه و نقاشی از طراحی های قدیم باستانی با نزدیک به سه میلیون بازدید کننده در سال یکی از مهم ترین موزه های ملی هنر در پرادو است.

اگر ایتالیا را انتخاب می کنید، کلیسای دومو در شهر میلان یکی از پیشنهادات ما به شما می باشد  در آلانیا که یکی از مهم ترین آثار تاریخی و دیدنی در ایتالیا می باشد. این کلیسا جزو یکی از پنج کلیسای معروف جهان است که املاک  هرساله چندین هزار گردشگر را به خود جذب می کند. طراحی آلانیا این کلیسا به معماری قرون وسطا برمی گردد و ارزش این بنا را بیش از صد میلیارد دلار عنوان کرده اند.

گردشگران از سراسر دنیا در تور اروپا املاک در آلانیا علاوه بر بازدید از کشور های ذکر شده در بالا از مکان های گردشگری و شهرهای بسیار دیگری همچون پاریس ، رم، مادرید ، اکراین ، بلغارستان ، کرواسی  و… نیز بازدید می کنند.

اروپا زیباترین قاره دنیا از لحاظ شرایط جوی و از لحاظ شرایط آب و هوایی می باشد. قاره سبز نام دیگر این قاره در صنعت گردشگری فروش خانه در آلانیا  و توریسم می باشد و به دلیل وجود آثار باستانی فراوان و تاریخی بی شمار، همه ساله افراد زیادی از دیگر قاره ها راهی سفر به این قاره زیبا می شوند.

اروپا در نیم کره شمالی واقع شده و دومین قاره کوچک جهان املاک پس از قاره ی اقیانوسیه به شمار می رود ولی به دلیل آب و هوای فروش خانه مناسب و موقعیت جغرافیای عالی خود از لحاظ تراکم جمعیت دومین قاره بزرگ دنیا محسوب می گردد.

همچنین اروپا دارای حیات وحشی می باشد در آلانیا و در  تور اروپا گردشگران می توانند از دیدن این حیات وحش بکر و دست نخورده متحیر شده و ارز نهایت لذت برخوردار شوند.

۴٫ بندر سیویتاوکیا، ایتالیا (Civitavecchia)
با قطار تا سان پیترو و با تاکسی تا کولوسیوم یک ساعت و نیم راه است. می توانید در رم باستان قدم بزنید و در تاورنا رومانا ناهار آلانیا بخورید. دو ساعت در رم رنسانس و باروک پیاده روی کنید. با تاکسی تا کلیسای سلطنتی سنت پیترز ۱۵ دقیقه راه است. از ایستگاه سان پیترو با قطار تا این بندر ۱ ساعت راه است.

۵٫ کوش آداسی، ترکیه (Kuşadasi)
افسوس، سلچوک و سیرینجه در نزدیکی املاک آلانیا این بندر هستند. به افسوس بروید و ۲ ساعت از آنجا دیدن کنید.تا در آلانیا سیرینجه ۲۰ دقیقه راه است. ناهار را در سیرینجه بخورید. تا سلچوک هم ۱۰ دقیقه راه است. از موزه افسوس، معبد آرتمیس و خانه مریم مقدس دیدن کنید.

۶٫ سنت پترزبورگ، روسیه (St. Petersburg)
از خاکریز انگلیسی ها تا هرمیتاژ ۵ دقیقه پیاده روی دارد. ۲ ساعت از هرمیتاژ دیدن کنید. ناهار املاک در آلانیا را همان حوالی در رستورانی بخورید و تا قلعه پیتر و پل با تاکسی بروید. از آن قلعه دیدن کنید. سپس به بازدید استرلکا و کلیسای سنت آیزاک و کاخ یوسوپو بروید. در نوسکی پروسپکت قدم بزنید. از کانال، تئاتر مارینسکی و پشت صحنه آن دیدن کنید.

۷٫ بندر میکونوس، یونان (Mykonos)
سوار قایق خصوصی یا عمومی شوید و به سمت دلوس بروید. از دلوس دیدن کنید. تا رینیا بروید و با قایق باری فروش خانه در آلانیا به میکونوس برگردید. می توانید ناهار و عصرانه را در ساحل رینیا یا پسارو بخورید. از چورا دیدن کنید و با کشتی یا قایق برگردید.