فروش خانه و املاک با قیمت با تخفیف

باغ ملی دلارفرما و فرشته استقلال هم یکی از  املاک در آلانیا نقاط دیدنی شهر مکزیکوسیتی است. این باغ بلوار جذابی به طول ۶۰ متر دارد که با یک نوار سبزرنگ مجسمه‌هایی از بزرگان و قهرمانان ملی را به تصویر کشیده است. این منطقه امروز مکانی برای گردش و خرید به شمار می‌رود. در حالی که در گذشته و در زمان سلطنت امپراتور ماکسیمیلیان به واسطه مجسمه فرشته استقلال یکی ازمکان‌های مهم شهر به حساب می‌آمد. فرشته استقلال یک اثر تاریخی است که الهه بالدار پیروزی را در بالای ستونی ۶۵ متری به نمایش گذاشته است. در انتهای ضلع شرقی میدان مرکزی شهر کاخ ملی با سنگ‌های آتشفشانی رخ نمایی می‌کند که محل اقامت رسمی‌ رئیس جمهور این کشور هم به شمار می‌رود. این بنا در گذشته محل اقامت پادشاهان اسپانیایی بود و بعدها بازسازی‌های گسترده‌ای در آن انجام شد، اما اصالت ساختمان تا حدود زیادی حفظ شده است. اتاق پارلمانی این کاخ که اصلاح قانون اساسی در سال ۱۸۵۷ در آن صورت گرفت یکی از نقاط دیدنی کاخ است. همچنین آرشیو ملی دولت که اسناد تاریخی جالبی در آن نگهداری می‌شود در این کاخ وجود دارد.

این غار طبیعی با ۵ کیلومتر مسیر خاکی به‌دلیل وجود مناظر بکر، طبیعی و جذابیت‌های حیرت‌آور فراوان از اهمیت ویژه‌ای برای گردشگران برخوردار است و گنجینه شگفتی این غار اسرارآمیز، سنگ‌های تزئینی با اشکال متنوع مانند فیل، گوزن، انسان، فروش خانه عقاب، کبوتر، تمساح، کرگدن، لاک‌پشت و تندیس‌های عظیم‌الجثه بلورین ایجاد شده که بیشترشان از جنس آهک است.

ـ تهویه طبیعی هوای درون غار در فصول تابستان و زمستان یکی دیگر از عجایب آن است که در تابستان خنک و در زمستان گرم است و بازدیدکنندگان در این مجموعه، با کمبود اکسیژن روبه‌رو نمی‌شوند.

یکی دیگر از میدان‌های تاریخی شهر مکزیک میدان تلاتلولکوست که به میدان املاک در آلانیا سه فرهنگ هم شهرت دارد. این میدان در گذشته محل اصلی تجمع مردم شهر بود و نمادهای تاریخی از دوران‌های گذشته شهر را در خود جای داده است. کلیسای اسپانیایی، برج مدرن و اهرام آزتک از  آثار دیدنی این میدان  هستند. این میدان همچنین جایگاهی برای یادبود قتل عام حدود ۲۵۰ دانشجوی معترض توسط نیروهای دولتی است که در سال ۱۹۶۸ کشته شدند. پارک اصلی شهر پارک چاپولتپک (Chapultepec) است که بیش از چهار کیلومتر مربع مساحت دارد. زمانی این پارک یک دژ محکم برای حفاظت از شهر بود، اما در گذر زمان با ایجاد قنات و انتقال آب به شهر این مکان تا حدود زیادی خالی از سکنه شد. قدم زدن در این باغ می‌تواند خستگی سفر به یک شهر شلوغ و پر جمعیت را از تن‌تان بیرون کند و اگر به هنر مدرن علاقه‌مند هستید می‌توانید از موزه‌ای که در سال ۱۹۶۴ در این پارک افتتاح شد بازدید کنید.

بجز افرادی که به طور حرفه‌ای سفر می‌کنند یا موضوعات گردشگری از فروش خانه جمله علایق آنهاست، کمتر کسی پیدا می‌شود که با نام غار چال نخجیر آشنایی داشته باشد. در حالی که این پدیده بی‌نظیر در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴ توسط شورایعالی سازمان حفاظت‌محیط‌زیست به عنوان اثر طبیعی ملی معرفی شد و در سال ۱۳۸۵ با تائید دولت، غار چال نخجیر دلیجان به غار نخجیر تغییرنام پیدا کرد.
املاک در آلانیا
سهولت دسترسی به این جاذبه طبیعی، از جمله مزیت‌های آن فروش خانه در آلانیا است و چنانچه به‌طور شایسته‌ای مورد بهره‌برداری قرار گیرد، می‌توان از آن به عنوان یکی از جاذبه‌های اصلی توریستی در مقیاس بین‌المللی نام برد. اما متأسفانه بازدید برخی از افراد نامطلع از میراث طبیعی کشور، موجب شده تا برای جلوگیری از ریختن زباله یا تخریب دیواره‌های غار، مراقبان مجموعه در تعطیلات، بازدیدکنندگان را در قالب گروه‌های محدود به این مجموعه زیبا راهنمایی کنند.میدان اصلی شهر پلازا مورازان (Plaza Morazán) نام دارد که نبض شهر در آن با املاک در صدای بلندی شنیده می‌شود. در این میدان می‌توانید کفش‌تان را واکس بزنید، به شایعات بی‌اساس مردم محلی گوش دهید و یک بستنی قیفی لذیذ بخورید. در داخل کلیسای جامع،زیبایی‌های تاریخی بازسازی شده را خواهید دید و چند بلوک به سمت شمال غربی میدان که بروید می‌توانید در دنیای سوغاتی‌ها و صنایع دستی غرق شوید. اگر گوش‌تان را به زمین بچسبانید و به نوای اسرارآمیز این شهر تاریخی گوش فرادهید رازهای بسیاری  سر باز خواهند کرد.  تگوسیگالپا شهر هنرمندان، موسیقی‌دانان و طراحان بسیاری است که هر کدام ردپای مسحور‌کننده‌ای از هنر خود را در این سرزمین به جای گذاشته‌اند.

این شهر آرام که برای مدتی حدود هزار سال پایتخت ژاپن بوده است، مکان معرکه‌ای برای جدا شدن از فشار زندگی روزمره است. باید زمانی را به گشت و گذار در میان سایت‌های میراث جهانی یونسکو در این شهر بگذرانید که فروش خانه در شامل باغ‌های انعکاسی و معابد خیره‌کننده است. کیوتو کاملا برعکس شهر پرشتاب و دیوانه‌وار توکیو، یعنی پایتخت فعلی ژاپن، شهری آرام است. شهری مناسب برای توقف کردن و تفکر و تامل جدی در یک مکان به شدت معنوی.

جشنواره‌های تگوسیگالپا ارتباط شدیدی با دین و مذهب مردم این سرزمین دارد. هندوراس که در لغت به معنای ژرف است فرهنگ غنی دارد که توریست‌ها را به خود جلب می‌کند. کریستف کلمب در سفر چهارم خود به این سرزمین املاک در آلانیا به دلیل وجود آب‌های عمیق آن، نام هندوراس را بر این سرزمین نهاد، اما هویت مردم این كشور نیز ژرفا و غنای بالایی دارد. هندوراس یک کشور کاتولیک رومی محسوب می‌شود و هنوز هم مردم بر تقویت باورهای دینی خود تاکید دارند. عید پاک که در آپریل برگزار می‌شود در حقیقت بزرگترین عید مردم این سرزمین است. مردم بسیاری برای پرستش و عبادت در کلیساها گرد هم می‌آیند و آوازهای سنتی می‌خوانند.

این شهر نه تنها یک تاریخ بسیار غنی در خود دارد، بلکه آمیزه‌ی تمام عیاری از شرق و غرب نیز هست. حفظ سنت‌ها در کنار استقبال از فرهنگ دنیای مدرن و امروزی از ویژگی‌های بارز این شهر است. با مسافرت به این شهر به فهم بهتری از نیاز به تعادل در زندگی اشخاص دست پیدا خواهید کرد و مشاهده خواهید کرد که چگونه جنبه‌های مختلفی از خودتان، به طور هم‌زمان و هماهنگ با هم همکاری می‌کنند.

همچنین اجتماعات مذهبی مختلف با لباس‌های رنگارنگ در شهر پیاده روی می‌كنند که دیدنی است. تجلیل از سنت پاتورن که محافظ تگوسیگالپاست نیز یکی دیگر از رسوم مردم محلی است. مجسمه این قدیس در شهر چندان عظیم نیست، اما فروش خانه در آلانیا مردم احترام زیادی برای آن قائل هستند. در روز سوم فوریه جمعیت زیادی از روستاهای اطراف راهی پایتخت می‌شوند تا این روز را پاس بدارند و از حامی شهر تشکر کنند. در این مراسم مردم با خواندن نیایش‌های ویژه برای سال آینده شهرشان آرزوی صلح و پیروزی می‌کنند.

پایتخت هندوراس کثیف، خطرناک ولی شهری بسیار غنی است که برای ماجراجویان یک مقصد ایده آل محسوب می‌شود. وقتی در این شهر زندگی کنید در خواهید یافت که بسیاری از مسائلی که پیش از این در مورد تگوسیگالپا شنیده بودید تا حدود زیادی اغراق آمیز است. شما می‌توانید یک مهمانخانه ارزان با امکانات مناسب و تمیز بیابید و سفرتان را با هزینه کم به پایان برسانید. مردم این شهر گرچه از در آلانیا توریست‌ها استقبال می‌کنند، اما اگر سفید پوست هستید بهتر است بدانید که کرایه تاکسی و مبلغ کالاها را برای شما بالا خواهند برد.

در تجربه من هندوراس به سه بخش اصلی تقسیم می‌شود: بخش شمالی کارائیب که زبان اصلی آن انگلیسی است و مردم بسیاری به آموزش غواصی مشغول هستند، بخش دوم مربوط به شهرهای توریستی مثل تگوسیگالپا، لاسیبا و سنت پدرو سولاست آلانیا که متاسفانه امکانات گردشگری در آنها چندان چشمگیر نیست و بقیه هندوراس شهرهایی است که امنیت در آنها بالاتر است. اگر مسائل امنیتی را کنار بگذارید این شهر مانند بسیاری از کشورهای آمریکایی یک وجه سرخوشی غیر قابل انکار دارد.

فروش خانه در آلانیا
این شهر با آغوش باز به همه‌ی مردم با شیوه‌های زندگی متفاوت خوش‌آمد می‌گوید؛ و به کسانی که از دروازه طلایی آن وارد می‌شوند نیز همین را می‌آموزد. سخت است که این شهر را از خلیج ببینید و انگیزه‌ای را برای کسب تجربیات جدید حس نکنید. تجربیاتی املاک در که افق دید شما را گسترش خواهند داد و شمارا روشن‌فکرتر می‌کنند. فرقی ندارد که غذای جدیدی را تجربه کنید یا خودتان را در یک محله با فرهنگ غریبه غرق کنید؛ در هر صورت سانفرانسیسکو شما را روشن‌فکرتر و در رفتار با مردم، شکیباتر خواهد کرد.

موسیقی آمریكای لاتین در بسیاری از کافه‌های آن به گوش می‌رسد. تگوسیگالپا سال‌هاست که با دو مشکل بزرگ دست و پنجه نرم می‌کند؛ یکی عدم تعادل در توزیع ثروت و دیگری فساد گسترده در دولت و نیروی پلیس. ثروتمندان در فروش خانه محله‌های مشخصی از شهر زندگی می‌کنند و دیوارهای بلند و سیم ‌های خاردار و محافظان شخصی از دارایی آنها حفاظت می‌کند. از سوی دیگر فقرا در محله‌های بسیار آلوده با آمار جرم و جنایت بالا با مشکلات خود دست و پنجه نرم می‌کنند. روستاهای کوچک و زمین‌های کشاورزی اطراف شهر نیز برای توریست‌ها جذابیت ویژه‌ای دارد.

اگر یک تاکسی کرایه کنید و از راننده بخواهید تا شما را به بیرون شهر ببرد حتما از تماشای معماری سنتی و کلیساهای قدیمی حیرت زده خواهید شد. سفر به تگوسیگالپا یک سفر لوکس و بی دردسر نیست. پس بهتر است از فروش خانه در آلانیا همان ابتدا خوبی‌ها و بدی‌های سفر را بدانید.به طور کلی تگوسیگالپا در تمام طول روز یک شهر امن به حساب می‌آید، اما در برخی مناطق باید بیش از حد مواظب خودتان باشید. توصیه ما به شما این است که در منطقه کومایوگلا ،خانه‌ای کرایه نکنید؛ زیرا امنیت  آن پایین است. به طور کلی اقامت در پایتخت هندوراس ارزان است. بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید سراغ هتل‌های باکیفیت‌تری بروید. محله کولونیا پالمیرا امن‌ترین و گران‌ترین منطقه در این شهر است.