آنچه باید در مورد املاک آلانیا دانست

انواع املاک در آلانیا زراعی و تجاری و مسکونی در منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس ، با مالزی از جمله کشورهایی است که با توجه به رشد و توسعه سریعی که در حال تجربه آن است، محل مناسبی برای سرمایه گذاری روی املاک به شمار می رود. مناطق شهری مالزی به ویژه در پایتخت این کشور کوالالامپور و اطراف آن، به سرعت در حال توسعه و ساخت و سازند و کمتر منطقه ای را در کوالالامپور می توان یافت که قطعه زمین درحال ساختی در آن مشاهده نشود. در چنین فضایی، انتخاب ملک مناسب برای سرمایه گذاری امر بسیار مهم و حساسی به شمار می رود.محاسبه درستی سرمایه گذاری روی یک ملک مشخص در کوالالامپور، با فاکتورهای علمی و واقعی قابل انجام است. کارشناسان امور بانکی همکار با رهیافت بین الملل نیل به شما می گویند که آلانیا ارزش واقعی ملک مورد علاقه شما، با توجه به ارزش گزاری بانک ها، به چه میزان است. در این مورد حتماً از مشاورین دفتر کمک بگیرید.

املاک

قیمت های بسیار مناسبی توسط این مجموعه مورد خرید و فروش و معامله قرار می گیرند.املاک زراعی و مسکونی و تجاری در منطقه آزاد تجاری ارس با موقعیت های بسیار مناسبی موجود می باشند و انواع این املاک با شرایط بسیار مناسبی مورد خرید و فروش در این منطقه قرار می گیرند.در شرایطی که در یکسال گذشته بازار مسکن در رکود به سر می برد اما همچنان از محبوبیت فعالیت بنگاه های مشاوران املاک کاهش نیافته و بسیاری برای فعالیت در بازار مسکن ابراز علاقه می کنند که البته دلیل اصلی این موضوع سودهای کلانی است که ممکن است فروش خانه در آلانیا مشاوران املاک در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها با فروش یک آپارتمان به دست آورند.

خرید ملک در مالزی، از مرحله ی پیش پرداخت تا انتقال سند و تحویل کلید، برای املاک مسکونی به طور متوسط به حداقل چهار ماه زمان نیاز دارد. پس از اخذ مشاوره برای خرید ملک و سنجش کلیه جوانب و انتخاب واحد مسکونی مورد نظر، اولین قدم املاک در آلانیا پرداخت ۳ درصد کل قیمت ملک به عنوان پیش پرداخت است. پس از پرداخت این سه درصد، مشاورین رهیافت بین الملل نیل برای دریافت وام مسکن شما درخواستی را به بانک های معتبر تسلیم می کنند و هم زمان با یک وکیل برای انجام امور قانونی مربوط به ملک قرارداد می بندند. در حدود سه الی چهار هفته بعد، بانک ها به درخواست وام پاسخ می دهند و طبیعتاً بانکی که بهترین شرایط را برای وام ملک به شما پیشنهاد داده است، انتخاب می شود. پس از قطعی شدن وام و دریافت مجوز خرید ملک از کمیته سرمایه گذاری خارجی، قرارداد خرید و فروش امضا و هفت درصد از کل قیمت ملک پرداخت می شود. از زمان پرداخت این هفت درصد و امضاء قرارداد آلانیا خرید و فروش، خریدار سه ماه فرصت دارد تا باقیمانده قیمت ملک را (منهای مبلغ وام) به فروشنده پرداخت نماید.

اما حسام عقبایی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران درباره فعالیت مشاوران املاک مسکن می گوید تغییراتی دراتحادیه در حال وقوع است که تمامی تغییرات مبنای علمی داشته وسعی می کنیم تا بتوانیم حرفه مشاوران املاک را به سمت املاک در آلانیا تخصصی شدن سوق دهیم.وی همچنین درباره اهمیت فعالیت مشاوران املاک گفته است باید به این نکته توجه شایانی داشت که کوچک ترین غفلت یا سهل انگاری از سوی مشاوران املاک و تمامی اقشار دیگر باعث تحمیل مالیات سنگینی خواهد شد و با عنایت به این موضوع که حرفه مشاورین املاک در قانون مالیاتی بر اساس مفاد بند ب ماده ۹۵ ارزیابی می شود در صورتی که مشاوران املاک دارای دفاتر مالیاتی باشند مالیات بر اساس این دفتر محاسبه و از پرداخت معامله های سنگین توسط مشاوران جلوگیری خواهد شد .

اوج گرفتن فعالیت بنگاه های مشاور املاک سوال های متعددی را درباره میزان سود این بنگاه ها در اذهان عمومی ایجاد کرده است و همین موضوع نیز باعث شده تا فعالیت مشاوران املاک در کانون توچه قرار بگیرد.اما بر اساس نرخ نامه ای که به تمام بنگاه های فروش خانه مسکن ابلاغ شده است هزینه مشاوره از خریدار و فروشنده باید بعد از ثبت قطعی معامله دریافت شود که میزان آن نیز متناسب با ارزش ملک باید محاسبه شود

خرید فروش املاک مسکونی در کشور با شرایط خوبی از طریق این مرکز به صورت فوری انجام می گیرد .یکی از روش های رایج در میان مردم برای خرید املاک در این چند سال اخیر، خرید اینترنتی املاک است .آیا می شود املاک را به صورت اینترنتی خریداری کرد؟ بله، اینترنت امروزه در تمامی حوزه های زندگی وارد شده است. چند روز قبل پیامکی از طرف یکی از رستوران های شهر مبنی بر فروش اینترنتی غذا آمده بود .بر حسب آلانیا کنجکاوی وارد سایتی شدم که در آن پیامک بود و متوجه شدم واقعا این کار هم می شود .بله، شما متقاضی گرامی می توانید تصاویر و فیلم نمونه هایی از املاک را ببینید و با اولین ملاقات حضوری از بین چند موردی که انتخاب کردید اقدام به انتخاب نهایی و خرید نمایید .ما با فعالیت در اقصا نقاط کشور ، انواع این املاک را با استفاده از نماینده های متخصصمان در نقاط مختلف کشور ، با قیمت های بسیار مناسب و منصفانه های مورد خرید و فروش قرار می دهیم و انواع اطلاعات این املاک را در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم.

مسلما بازار املاک ترکیه نیز همچون بازار املاک ایران  نیاز به یک  مجموعه از متخصصین در امور فنی و حقوقی دارد تا با بررسی مدارک و مستندات املاک، کیفیت فنی ساخت، سوابق سازنده یا فروشنده و پیشبینی مشکلات احتمالی و همچنین فروش خانه در آلانیا شرایط خریدار، بهترین گزینه را در اختیار خریدار قرار دهد و در کنار ایشان کل مراحل خرید را طی نماید. این نیاز برای خریداران با تابعیت کشور بیگانه دو چندان میشود زیرا مراحل متعدد بیشتری در امر خرید وجود دارد که مختص خریداران خارجی میباشد.

قرارداد خریدار با فروشنده یا شرکت سازنده مهمترین مرحله خرید است زیرا این قرارداد تا مرحله دریافت سند که در واحدهای آماده حداقل سه ماه و در واحدهای پیش فروش تا ۲ سال طول میکشد معتبر ترین مدرک خرید است که  حتی  شامل قوانین ارث و املاک در آلانیا میراث کشور ترکیه می شود.  با توجه به شفافیت قوانین کیفری و حقوقی ترکیه، عمده مشکلات پیش آمده برای خریداران املاک ترکیه، نه از بابت عدم تمکین فروشنده از تعهدات،  بلکه از گنگ بودن تعهدات در قرارداد است.  تخصص ما در این مرحله بیشترین تمایز را با بنگاههای املاک ترکیه دا

بیش از ۱۸ سال تجربه اجرایی،عضو انجمن هاو اتحادیه های بین المللی،مجری فروش چندین پروژه مختلف،مشاور و مجری فروش بازاریابی بازارسازی برندسازی پروژه های مختلف در ایران و خارج از ایران،مشاور و مجری مهندسی فروش و بازاریابی املاک و مستغلات،اجرای بیش از ده ها پروژه مهندسی فروش و بازاریابی املاک مختلف تجاری مسکونی اداری و …در داخل و خارج از کشور،مشاور چندین شرکت معتبر در زمینه بازاریابی فروش خانه و فروش املاک و مستغلات،مشاور و مجری مدیریت برند و برندسازی در حوزه ملک و ساختمان،مشاور و مجری پروژه های مختلف ساختمانی در زمینه بازاریابی، بازارسازی، بازارشناسی، مشتری یابی، مشتری سازی، فروش، برند، تبلیغات، کاربری سازی، پیشبرد فروشمشاوره فروش، مشاوره راهکارهای افزایش فروش، مشاوره مهندسی فروش، تشکیل دپارتمان فروش و بازاریابی املاک و مستغلات، اجرای پروژه های مهندسی فروش ملک و ساختمان ، راه اندازی و استقرار فروش و بازاریابی املاک و مستغلات ، راه اندازی و استقرار فروشگاه، اجرای پروژه های چیدمان فروش، تربیت فروشنده و ویزیتور، استخدام فروشنده و بازاریاب، استقرار نرم افزارهای فروش، مشاوره نرم افزار و سخت افزار فروش ملک و ساختمان، مشاوره ارتقا فروش، مشاوره ترفیع فروش، اجرای جشنواره های فروش در زمینه ملک و املاک در آلانیا ساختمان،تیم مشاوره آموزش تحقیق و اجرا – بازاریابی فروش تبلیغات خلاقیت و ارتباطات

املاک خوب در آلانیا

ا نگرانیهای خریداران ایرانی املاک را درک میکنیم و با مشکلات احتمالی که در آینده گریبانگیر ایشان خواهد شد آشنا هستیم و کلیه تمهیدات حقوقی را در تنظیم مفاد قرارداد، فروش و دریافت تضمین در برابر مبالغ پرداختی بکار خواهیم بست و تا زمان دریافت سند، شما پشتیبانی ما را خواهید داشت.یکی دیگر از موضوعاتی که اخیرا به خدمات ما اضافه شده “ مشاوره به خریداران املاک سایر فروشنده ها ” میباشد.بازار املاک ترکیه بسیار گسترده و متنوع بوده و این حق خریدار است تا از منابع مختلف به دنبال خرید ملک مورد پسند خود باشد.خدمات مشاوره ما، مشروط به خرید از ما نمیباشد. یعنی اگر از طریق سایر همکاران موفق به یافتن خانه مورد نظر خود شدید وکیل حقوقی ما میتواند بعنوان نماینده خریدار در زمان امضای قرارداد و در آلانیا پرداخت مبالغ خرید در کنار شما باشد.

مشاوره فروش املاک و مستغلات، مشاوره راهکارهای افزایش فروش، مشاوره مهندسی فروش ملک و ساختمان، تشکیل دپارتمان فروش و بازاریابی املاک و مستغلات، اجرای پروژه های مهندسی فروش، راه اندازی و استقرار فروش و بازاریابی مدرن املاک و مستغلات ، راه اندازی و استقرار بنگاه مشاور املاک، اجرای پروژه های فروش، تربیت فروشنده و ویزیتور املاک و مستغلات، استخدام فروشنده و بازاریاب، استقرار فروش خانه نرم افزارهای فروش، مشاوره نرم افزار و سخت افزار فروش، فروش انلاین، مشاوره فروشگاه مجازی، مشاوره ارتقا فروش، مشاوره ترفیع فروش، اجرای جشنواره های فروش،

شرکت مشاوره تحقیق آموزش و اجرای gmas. مدرس دانشگاه سخنران مشاور محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی ارتباطات تبلیغات خلاقیت تجارت و فروش – بیش از ۱۸سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم ۱۲کتاب مرجع کاربردی و تخصصی،عضو انجمن های ملی و بین المللی، ارایه بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و آلانیا بین المللی، همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، ارایه بیش از ۱۰۰ ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف، سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و …….املاک مجتمعی در سلماس در حاشیه های نو این شهرستان فروش خانه با امکانات خاصی ساخته شده اند و می توان با قیمت های مناسبی خریداری کرد.

املاک مجتمع در شهرستان سلماس در چند سال گذشته به دلیل افزایش میزان ساخت و ساز در سطح شهر در حاشیه ها و کناره های شهر که بالاشهر این منطقه خوانده می شود ، به تعداد فراوانی املاک در آلانیا ساخته شده است و این املاک را به فراوانی در این منطقه می توان دید.