دهه‌ها بود که قایق‌ها باید برای فاصله ۳۵ متری فروش خانه در آلانیا بین دو کانال «فورث و کلاید» و «یونیِن» حدود یک روز منتظر می‌ماندند. اما در سال ۱۹۹۴، مهندسین اسکاتلندی طرحی را پیاده کردند که این کار سریع‌تر انجام شود. در نهایت «چرخ فال‌کرک» ساخته شد. فال‌کِرک تنها بالابر چرخان قایق در جهان است که با بارگیری شناور در یک کانال و چرخشی آهسته آن شناور را به سطح کانال دیگر منتقل می‌کند تا آلانیا ترکیه اختلاف سطح دو کانال انتقال قایق‌ها را کند نکند.

روستاهای مجاور در منطقه «باسیلیکاتا» در جنوب ایتالیا زمانی که می‌خواهند در مورد کلوبرارو صحبت کنند از لفظ «آن شهر» استفاده می‌کنند و ساکنان روستاها و شهرهای مجاور از رد شدن از خرابه‌های هزارتو مانند این شهر اجتناب می‌کنند. این شهر کوچک باستانی از همان زمانی که به وجود آمد، نفرین شده بود و ریشه در اسم شهر دارد. در زبان لاتین، coluber به معنای مار بوده که در حقیقت فروش خانه تجسمی اهرمینی است.

لس آنجلس در هر زمان و حالتی برای بسیاری از مردم دنیا جذابیت دارد. این شهر علاوه بر زیبایی های طبیعت و هالیوود، جاذبه های فصلی و جشنواره های متنوع نیز دارد که گردشگران خاص خودشان را به سمت لس آنجلس جذب می کنند. از جمله باید به موزه معاصر که تازه امسال گشایش می یابد اشاره کرد. از دیگر موارد می توان به نمونه های گردشگری جدید همانند ساحل West Palm اشاره کرد. همچنین این شهر در املاک در الانیا حال توسعه خطوط مترو است و مسافران می توانند با هزینه اندک و در زمان کوتاه از این سر به آن سر شهر بروند.

فروش خانه و املاک در آلانیا

شهر تاریخی پلزن نیز در سال ۲۰۱۵ میلادی به عنوان دومین «پایتخت فرهنگ» انتخاب و معرفی شده است. امسال، سالن های تئاتر جدید، کارگاه های فرهنگ و مراکز چندمنظوره هنری تاسیس و افتتاح می شوند. برنامه ها، جشن ها و جشنواره های فرهنگی متعددی فروش در این شهر برگزار خواهد شد و آن را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری در سال ۲۰۱۵ میلادی تبدیل کرده است.

هتل کاخ امارات(Emirates Palace ) یگانه هتل هشت ستاره در جهان است که همچون معجزه ای در دل کویر است. این معماری عربی با استفاده از ۴۰ تن طلا بنا شده است که به این ترتیب، باردیگر زندگی لوکس پادشاهان عرب را به رخ می کشد.هنگام ورود خانه به این هتل، شما می توانید تجمل و ویژه بودن فضای آن را حس کنید. هر اتاق همچون یک کاخ است. در لابی هتل، یک دستگاه خودپرداز برای فروش طلا وجود دارد که در جهان یگانه است.

هر چند آن‌قدر‌ها هم که فکر می‌کنید بد نیست؛ زیرا این کشور با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی خود توانسته نظر بسیاری از گردشگران حرفه‌ای و البته پولدار را هم به خود جلب کند. گردشگران علاقه‌مند سودان می‌توانند با هزینه‌ای حدود روزانه ده دلار از دیدنی‌های این کشور لذت ببرند. قیمت دلار را به بهای روز محاسبه کنید و ببینید ارزش چمدان بستن دارد یا نه. لهستان. بله این کشور اروپایی یکی از مقاصد ارزان برای گردشگران فروش خانه در آلانیا  است. می‌توانید در لهستان به بازدید از بازمانده‌های جنگ بروید. هزینه اقامت در این کشور برای سفری ارزان‌قیمت حدود ۲۵ دلار آمریکا محاسبه شده است، اما اگر ولخرجی نکنید و بین ۳۵ تا ۴۰ دلار هزینه کنید، سفری بسیار جالب را در لهستان تجربه می‌کنید.

فروش خانه در آلانیا ترکیه

از آن زمان آنی رونق بیش تری یافت، تا آن که در سال ۹۶۱م. به عنوان پایتخت ارمنستان برگزیده شد. پادشاه ارمنستان، آشوت سوم ملقب به وقورماتس (رحیم و بخشاینده)، نخستین کسی بود که به گسترش قلمرو آنی همت گمارد، بارویی تازه کشید و برج و آلانیا کلیسا ساخت. شاه سمبات دوم، پسر و جانشین آشوت سوم، شهر را باز هم بزرگ‌تر کرد و از رود آخوریان تا درهٔ زاغگوتس بارویی بلندتر از باروی پیشین کشید، برج‌هایی برافراشت و دروازه‌هایی از چوب جنگلی و میخ‌های آهنین ساخت و کار گذاشت.

مرکز تاریخی شهر آنتالیا، کاله ایچی نام دارد. کاله ایچی به معنای “داخل قلعه” است و بخش اصلی شهر را تشکیل می دهد که با دیوارهای قدیمی شهر محاصره شده و در امتداد ساحل قرار دارد. موزه کاله ایچی، مناره ییولی و لنگرگاه قایق فروش های تفریحی از جاهای دیدنی آن هستند. دروازه هادریان یا هادریانوس یا اوچ کاپیلار (سه دروازه)، یک طاق نصرت خانه  است که به نام امپراتور رومی، هادریان، ساخته شد. طبق افسانه ها، بلقیس، ملکه سبا از زیر این طاق گذشته و در مسیر ملاقات با سلیمان نبی، روز خوبی را در کاخ آسپندوس گذرانده است.

مردم یونان این مکان‌ها را “بهشت های آسمانی” می نامند و این به دلیل شکل صخره‌هایی است که حدود ۶۰ میلیون سال پیش در اینجا بوجود آمده‌است. معابدی بی نظیر بر راس صخره‌ها ساخته شده که در اثر زمین لرزه و شرایط آب و هوایی به شکلی چشم نواز و زیبا درآمده‌اند. همچنین فرسایش هایی که در درون غارهای این نواحی رخ داده باعث کشف رادیوکربن‌هایی شده است که وجود انسان‌های اولیه در ۵۰ هزار سال فروش خانه در پیش را اثبات می کنند.

این مکان‌های زیبا شهر متیئورا (Metéora) را تشکیل می‌دهند. این شهر جزو میراث جهانی یونسکو بوده و شهر کالامباکا در مجاورت آن واقع شده است. صومعه مقدس وارلام، صومعه سنت باربارا و دیگر کلیساهای ارتدکس شرقی در این شهر بر فراز صخره‌ها قرار دارند.

برازیلیا، پایتخت کشور برزیل و مقر دولتی آن است. این شهر در سال ۱۹۶۰ به عنوان یک پایتخت جدید برای این کشور بنا نها شد. طرح و توسعه آن در سال ۱۹۵۶ توسط لوسیو کوستا و اسکار نیمیر انجام شد تا پایتخت کشور از ریو دو ژانیرو به برازیلیا که مرکزی تر آلانیا است منتقل شود. این شهر به بلوک های شماره دار و بخش هایی برای فعالیت های خاص مانند بخش هتل ها، بخش بانکداری و بخش سفارت ها تقسیم شده است. برازیلیا بخاطر معماری مدرنیستش، میراث جهانی یونسکو اعلام شده است.

این شهر طوری طراحی شده است که نقشه آن شبیه هواپیما یا یک پرنده بزرگ است. این شهر موقعیت منحصر بفردی در برزیل دارد. هر سه شاخه دولت فدرال برزیل یعنی کنگره، ریاست جمهوری و دیوان عالی در این شهر قرار دارند و ۱۲۴ سفارت خارجی نیز در املاک در آلانیا برازیلیا وجود دارد.

ساختار اولیه برازیلیا ظرف چهار سال و در زمان ریاست جمهوری جوسیلینو کوبیتشیک با شعار “پنجاه سال پیشرفت در پنج سال” تمام شد و گویی این شهر یادبودی از اوست. کلیسای جامع برازیلیا نیز شش ستون دارد که گویی دو دست به سمت آسمان برای دعا دراز شده اند.با گذشت پنجاه سال از بوجود آمدن این شهر، برازیلیا هنوز در حال توسعه است. البته منتقدین می گویند که این شهر آرمانشهری فروش خانه در آلانیا شکست خورده است که طرح توسعه مدرنیست و عقلانی آن، عنصر انسان را حذف کرده است. ولی با این حال برزیلی ها به پایتخت خود می بالند.